Büyükşehir’den Nazillili Terzilere sosyal destek

AYDIN 24 SAAT 8 Ocak 2021 10:14
Videoyu Aç Büyükşehir’den Nazillili Terzilere sosyal destek
A
a

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Covid-19) ile mücadele sürecinde zor günler geçiren esnafa Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin desteği aralıksız devam ediyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, koronavirüs salgınına karşı alınan önlemler nedeniyle ekonomik olarak zor günler geçiren esnafa desteğini aralıksız sürdürüyor. Pandemi sürecinin başından bu yana il genelindeki tüm esnaflara hijyen kiti, maske ve dezenfektan dağıtımı yapan Aydın Büyükşehir Belediyesi, diğer yandan da süreçten olumsuz etkilenen esnaflara sosyal destek sağlıyor. Esnafa yapılan sosyal desteğin çok anlamlı olduğu söyleyen Nazilli Terziler Odası Başkanı Hakkı Çaydan, verdiği sosyal destek nedeniyle Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na teşekkür etti. 

“ÖZLEM BAŞKANIN YANIMIZDA OLMASI BİZLERİ MEMNUN ETTİ”

Başkan Özlem Çerçioğlu'nun talimatları doğrultusunda hazırlanan gıda kolilerinin büyükşehir ekipleri tarafından ihtiyaç sahibi esnaflara dağıtıldığı söyleyen Oda Başkanı Çaydan, “Nazilli Terziler Odası’na kayıtlı üyelerimize Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan destek bizleri çok sevindirmiştir. İhtiyaç sahibi olarak belirlediğimiz isimlere yardımlarını ulaştıran Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ediyorum. Özlem başkanın yanımızda olması bizleri memnun etmiş ve onurlandırmıştır” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat