Büyükşehir’in içme suyu hat çalışmaları devam ediyor

AYDIN 24 SAAT 5 Eylül 2020 10:55
Videoyu Aç Büyükşehir’in içme suyu hat çalışmaları devam ediyor
A
a

Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ ekipleri Nazilli, İncirliova ve Bozdoğan’da içme suyu hat çalışmalarını sürdürüyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) kent genelinde çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İncirliova, Bozdoğan ve Nazilli ilçelerinden aynı anda içme suyu ve enerji nakil hattı çalışmalarını sürdüren ASKİ ekipleri, vatandaşların ihtiyaçlarına kalıcı çözümler üretiyor.
ASKİ ekipleri İncirliova’nın Palamut Mahallesi’nde 1.400 metrelik içme suyu isale hattı ile enerji nakil hattı çalışması yapıyor. Palamut Mahalle Muhtarı Özcan Özer, yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti belirterek “Mahallemizde yapılan çalışmalardan dolayı çok mutluyuz. ASKİ çalışanlarından ve Başkanımız Özlem Çerçioğlu’ndan Allah razı olsun” dedi.

BOZDOĞAN VE NAZİLLİ’DE DE İÇME SUYU HAT ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Kentin ihtiyaçları ve vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda yatırımlarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Bozdoğan ve Nazilli ilçelerinde de içme suyu hat çalışmalarını sürdürüyor. ASKİ ekipleri, Bozdoğan’ın Kazandere Mahallesi’nde 1.200 metrelik içme suyu hattı çalışması gerçekleştiriyor. Ekipler aynı zamanda Nazilli’nin Eycelli Mahallesi’nde de içme suyu şebeke hattı yapımına devam ediyor.
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat