Büyükşehir Kuyucak’ta yolları asfaltlıyor

AYDIN 24 SAAT 18 Ekim 2017 10:56
Videoyu Aç Büyükşehir Kuyucak’ta yolları asfaltlıyor
A
a

Aydın Büyükşehir Belediyesi Asfaltlama ve Yol Bakım Şubesi, Kuyucak ilçesi Taşoluk, Musakolu ve Sarıcaova Mahallelerindeki yollarda asfaltlama çalışması yapıyor.

Buharkent ve Kuyucak ilçe merkezlerine, Manisa il sınırına kadar ulaşan ve Buldan ilçesine bağlanan beş kilometrelik yolda yenileme ve altyapı çalışmaları Aydın Büyükşehir Belediyesi Asfaltlama ve Yol Bakım Şubesi ekipleri tarafından tüm hızıyla devam ediyor.
Musakolu Muhtarı Muhammer Top, Mahallelerinin Aydın il sınırı bitiminde yer aldığını belirterek, “Başkanımız Aydın’ın en ücra köyüne hizmet getirdi. Bağ ve bahçelerimizin yolları açıldı, temizlendi. Ne kadar imkan varsa, bize sundular. Başkanımıza sorunlarımızı ilettiğimizde derhal ilgilenmişti. Şimdi yol çalışmaları bitmek üzere. Eminim ki yapılan bu hizmetler başkanımız tarafından artarak devam edecektir” dedi.
Başkan Özlem Çerçioğlu’na şükranlarını dile getiren köy sakinlerinden Süleyman Yeter ise “Allah başkanımızdan razı olsun. Buraları kışın yağmur çamurdan geçilmiyordu. Biz de halk olarak başkanımız ve personeline çok teşekkür ederiz. Verdiği hizmetlerden çok memnunuz. Bu hizmetlerin devam edeceğinden eminiz. Yollarımızın yenilenmesi ve eksiklerin giderilmesi bizi çok mutlu etti. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Buharkent, Buldan il sınırında kalan Musakolu-Alandız arasındaki 5 kilometrelik yolun altyapı çalışmaları Büyükşehir ekiplerince bitirilirken, Mahalle halkı için önemli olan yolun yakın bir zamanda asfaltlanacağı öğrenildi.
Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat