Büyükşehir Meclis Üyesi İlhan Gönendi’den Yenipazar ziyareti

AYDIN 24 SAAT 3 Aralık 2020 17:49
Videoyu Aç Büyükşehir Meclis Üyesi İlhan Gönendi’den Yenipazar ziyareti
A
a

Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi’nin CHP’li üyesi İlhan Gönendi, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatıyla Yenipazar’da incelemelerde bulundu.

Aydın Büyükşehir Belediyesi kadrolarının ilçelerle sürdürdüğü dayanışma devam ediyor. Başkan Çerçioğlu’nun talimatıyla Yenipazar’a giden İlhan Gönendi, Yenipazar Belediyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin devam eden ve tamamlanmış hizmet ve yatırımlarını Yenipazar Belediye Başkan Yardımcısı Malik Ercan ile birlikte yerinde inceledi. Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran Erden’in göreve geldikten sonra başlattığı hizmetleri de inceleyen CHP’li Gönendi, hali hazırda devam eden parke taşı çalışmalarını yapan personel ile de bir araya geldi.

Yenipazar Belediyesi çalışanlarına baklava ikramında bulunan Gönendi, samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmenin ardından yaptığı açıklamada, Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Yenipazar Belediyesi’nin çalışmalarının Aydın’a ve Yenipazar’a çok büyük şeyler kattığını, Başkan Çerçioğlu ve Başkan Erden’in günde 18 saatten fazla çalışarak Aydın için hizmet ürettiğini vurguladı.1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat