Büyükşehir ve Germencik Belediyesi iş birliğiyle Germencik’in çehresi değişiyor

AYDIN 24 SAAT 24 Haziran 2020 13:10
Videoyu Aç Büyükşehir ve Germencik Belediyesi iş birliğiyle Germencik’in çehresi değişiyor
A
a

Germencik Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile Germencik’te yol çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş ilçenin çehresini değiştirmeye devam ediyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Germencik Belediyesi iş birliğiyle yapımına başlanan Kızılcapınar, Mursallı, İstasyon ve Devlet Hastanesi bağlantı yolu başta olmak üzere ilçenin çeşitli noktalarında eş zamanlı çalışma yürütülüyor. Kurtuluş Caddesinde vatandaşların talebi üzerine başlatılan yol yapım çalışması devam ediyor. Daha güvenli ve daha rahat ulaşım hedefiyle ilçede yürütülen bir diğer çalışma ise Eski Turanlar yolu olarak bilinen tarım işçileri ve bölgede bulunan tarım işletmelerinde çalışan vatandaşlarca kullanılan işlek güzergahta başlatıldı. Çalışmalar kısa zamanda tamamlanarak hizmete sunulacak.”

BELEDİYE BAŞKANI FUAT ÖNDEŞ “HİZMET SAĞANAĞI SÜRECEK”

Modern ve güzel bir Germencik hedefiyle yoğun bir çalışma takvimi uygulayan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş yol çalışmalarının artacağını üstyapıda sorunsuz bir ilçe amaçladıklarını ifade etti. Öndeş “İlçemizde büyük bir değişim söz konusu gerek ekonomik yapı, gerek tarım gerekse alt yapıda önemli çalışmalar yapılıyor. Bunlar kadar üstyapıya ve kent estetiğine de büyük önem veriyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’nun da desteğiyle ilçemizin yollarını yapıyor, yeniliyor ve düzenliyoruz. Çalışmalarımız artarak devam edecek, hizmet sağanağı sürecek” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat