Büyükşehir Zabıta’Dan Bayram Denetimi

TÜRKİYE 19 Eylül 2015 16:18
Videoyu Aç Büyükşehir Zabıta’Dan Bayram Denetimi
A
a

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı Ekipleri, Vatandaşlardan Ve Esnaflardan Gelen Şikayetlere Duyarlılık Göstererek Mustafa Kemal Paşa Caddesi’Nde Denetim Gerçekleştirdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri, vatandaşlardan ve esnaflardan gelen şikayetlere duyarlılık göstererek Mustafa Kemal Paşa Caddesi’nde denetim gerçekleştirdi. Vatandaşların rahat ve huzurlu bir bayram arifesi geçirmesi amacıyla yapılan denetimde cadde üzerinde bulunan esnaf ve seyyar satıcılara uyarılarda bulunuldu.
Manisa’nın en büyük ve yaya trafiği açısından en işlek caddesi olan Mustafa Kemal Paşa Caddesi’nde Manisa Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri denetim gerçekleştirdi. Zabıta ekiplerinin vatandaşlardan ve esnaftan gelen şikayetlere duyarlılık göstererek yaptığı denetimde seyyar satıcılar ve esnafa kaldırım işgali noktasında uyarılarda bulunuldu. Manisalıların sıkıntılar yaşamaması için kendilerine gelen şikayetleri dikkate alan ekiplerin yaptığı denetim bayram alışverişlerini yapacak vatandaşların rahat ve huzurlu bir bayram arifesi geçirmesi hedefleniyor. Vatandaşlar da şikayetlerini dikkate alarak denetimler gerçekleştiren Zabıta ekiplerine duyarlılıklarından dolayı teşekkürlerini ilettiler.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat