Çal’Da Öğrenci Korosunun Seslendirdiği Türküler Mest Etti

TÜRKİYE 26 Nisan 2019 12:01
Videoyu Aç Çal’Da Öğrenci Korosunun Seslendirdiği Türküler Mest Etti
A
a

Denizli’Nin Çal İlçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Haftası Kutlamaları Kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü Tarafından “Haydi Türkü Söyleyelim” Şöleni Yapıldı. Şölende İlkokul Öğrencileri Birbirinden Güzel Türküler Söyledi.

Denizli’nin Çal ilçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftası kutlamaları kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Haydi Türkü Söyleyelim” şöleni yapıldı. Şölende ilkokul öğrencileri birbirinden güzel türküler söyledi.
Çal Belediye Kültür Sarayı Konferans salonunda gerçekleştirilen Türkü Şölenine, Belediye Başkanı Fethi Akcan, Çal ilçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Temel, daire müdürleri ve öğrenciler katıldı. Etkinlik Hayri Dev ile Özay Gönlüm konulu sinevizyon gösterisi ile başladı. Ardından ilkokul öğrencileri koro şeklinde öğretmenlerinin gözetiminde birbirinden güzel türküleri ile dinleyenleri mest ederken protokol ile birlikte öğrenciler tempo tutmaya başladı. Öğrenciler birbirinden güzel Türküler ile dinleyenlere farkı bir hava yaşattı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat