Çerçioğlu; ''Hiçbir günahın vebali altında değilim'

AYDIN 24 SAAT 9 Temmuz 2019 21:12
Videoyu Aç Çerçioğlu; ''Hiçbir günahın vebali altında değilim'
A
a

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, meclis toplantısında büyükşehir ve ilçe belediyelerinde görev yerleri değiştirilen bazı personellerle ilgili konuşan Meclisi Üyesi Ramazan Özalp’a tepki gösterdi. 

Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısına, AK Parti Didim ve Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi Ramazan Özalp'in, yerel seçimlerden sonra siyasi gerekçelerle görev yerleri değiştirildiğini öne sürdüğü bazı işçilerle ilgili yaptığı konuşmaya tepki gösteren Başkan Çerçioğlu’nun sözleri damga vurdu. Özalp’ın büyükşehir ve ilçe belediyelerinde işlerinden sürgüne gönderilen ve görev yerleri değiştirilen personeller olduğu, kimsenin ekmeğiyle oynanılmaması gerektiği yönündeki sözleri üzerine konuşan Başkan Çerçioğlu, Aydın’ın 17 ilçesinin de birbirinden güzel olduğunu vurgulayarak, “Aydın’ın hiçbir yeri sürgün değildir” dedi. 

Başkan Çerçioğlu; ''Hiçbir günahın vebalin altında değilim. Aydın’ın 17 ilçesi de dağıyla, ovasıyla, deniz kıyısıyla birbirinden güzeldir. Hiçbir yeri de sürgün değildir” dedi.  
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat