CHP’den esnafa destek ziyareti

AYDIN 24 SAAT 3 Şubat 2021 16:05
Videoyu Aç CHP’den esnafa destek ziyareti
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Aydın İl Başkanlığı, Nazilli İlçe Örgütü, Meclis Üyeleri ve partililer Nazillili esnafları ziyaret etti. Esnafın durumunu birinci ağızdan dinleyen CHP heyeti, CHP Aydın Örgütleri olarak esnafın sesi olacaklarını söyledi.

Konuyla ilgili açıklama yapan CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, İl yöneticilerimiz, Nazilli İlçe Başkanımız Serkan Sevim ve yönetimi, meclis üyelerimiz, kadın ve gençlik kollarımız ile birlikte Nazilli'de esnaflarımızı ziyaret ettik. Esnaflarımız çok dertli, çok zor durumdalar. 3 gündür 10 liralık satış yapmayanı da , 10 aydır kirasını ve bağkurunu ödeyemeyeni de, aylardır banka kredilerini ödeyemeyen bir çok esnafımız var. Acil olarak esnaf kolları ve cirolarına göre karşılıksız hibe yardımları yapılması zorunlu hale gelmiştir. Esnaf günlük kazancı ile artık karnını bile doyurmakta zorlanırken esnafın sesine kayıtsız kalınmamalıdır” dedi.

“Esnafımızın sesine ses olacağız”

Esnaf için çalışmaya devam edeceklerini belirten Başkan Çankır, “CHP Aydın Örgütleri olarak esnafımızın sesine ses olacağız. Bulunduğumuz her ortamda, gittiğimiz her yerde esnaflarımızın sorunlarını dile getireceğiz. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıkladığı çözüm önerilerimiz biran evvel uygulamaya koyulması zaruri hale gelmiştir. Esnaflarımız için var gücümuzle çalışmaya devam edeceğiz. Biz sizin için varız” dedi.
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat