CHP EFELER GENÇLİK, KOLLARI SIVADI

AYDIN 24 SAAT 1 Temmuz 2019 10:42
Videoyu Aç CHP EFELER GENÇLİK, KOLLARI SIVADI
A
a

CHP Efeler Gençlik Kolları üyeleri uzun zamandır kullanılmayan ve mülkiyeti Efeler Belediyesi'ne ait olan Serçeköy eski İlkokulu ile ilgili Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay’a köy için bir kültür merkezi projesi götürerek projeye destek istediler.

Projeye destek veren Başkan Atay, CHP Efeler Gençlik Kolları, Efeler Belediyesi Fen İşleri, Park ve Bahçe İşleri, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Kültür Merkezini Serçeköy’e kazandırmak için yoğun çalışmalara başladı.
Kültür merkezinin açılışını kısa sürede gerçekleştireceklerini ifade eden CHP Efeler Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Dinç, "Göreve geldiğimiz günden bu güne hep sosyal projelere yöneldik. Ayrıca gençlerin biraz destekle güzel işlere imza atabileceğini kamuoyuna gösterdik. Bu tarz projelerimizde Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu hiçbir zaman bizden desteklerini esirgemedi. Fatih Başkanım'da göreve gelir gelmez bizleri makamında ağırladı ve bizlerden projeler üretmemizi istedi. Ben ve arkadaşlarım da kısa sürede kültür merkezi projesini ortaya çıkarttık. Serçeköy'e inşallah hayırlı olacaktır’’ dedi.
 Bu projenin daha başlangıç olduğunu söyleyen, CHP Efeler Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Dinç, "Tahmin ediyoruz ki 5 6 gün içerisinde bu projeyi tamamlayacağız. Sonrasında Fatih Başkanımızı ve tüm vatandaşlarımızı açılışı gerçekleştirmek üzere Serceköy'e davet edeceğiz. Yapacağımız açılışla birlikte, Efeler Belediyesi Serçeköy Kültür Merkezi Serçeköy'ün hizmetine girmiş olacak." dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat