CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin’den sert açıklama

AYDIN 24 SAAT 9 Nisan 2020 16:22
Videoyu Aç CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin’den sert açıklama
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, sosyal medya hesabından ilginç paylaşımlar yapan AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’a tepki gösterdi.

Yazılı bir açıklama yapan Cumhuriyet Halk Partisi Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, “Yaşadığımız “koronavirüs” felaketinin etkilerini azaltmak, engellemek ve hatta insanlarımızın hiç etkilenmemesini sağlamak üzere; sağlık çalışanlarımız, tüm kamu kurumlarımız ve başta Aydın Büyükşehir Belediyesi olmak üzere tüm belediyelerimiz canını dişine takmış çalışırken; yapacak iş bulamayıp sosyal paylaşım sitelerinde dedelerinin nereye dayandığını arayıp bunu paylaşan iktidar partisinin Aydın Milletvekili belediyelerimizin hizmetlerine burun kıvırma cesaretini göstermiş. Vatandaşımızın bu zor zamanlarında her an imdadına koşan, evinden çıkamayan, işini aşını kaybetmiş insanlarımızın bir an olsun yanından ayrılmayan ve bunu 7/24 görevi başında bir hizmet ordusuyla gerçekleştiren Aydın Büyükşehir Belediyesine sözüm ona çamur atıyor” dedi.

AK Parti’li Metin Yavuz’u gerçekleşmeyen yatırımlar üzerinden eleştiren CHP’li Mersin, “Peki beyefendi kendi günlerini nasıl geçiriyor? Kaçıncı kez ertelediğini bilmediğimiz Denizli Otoyolu, beceremediğiniz havaalanı fiyaskolarının muhasebesini yapmıyor da dedesi kaçıncı Abdülhamit Han onu araştırıyor. PTT önlerinde basit birer maske almak için şu milleti eziyetlere soktuklarından utanmıyor da, dedem II. Abdülhamit Han’mış diye bir de paylaşım yapıyor. Güler misiniz, ağlar mısınız? İktidar partisinde siyaset yapanların kalibrasyonu işte bu Sevgili Aydınlılar… Çiftçi kan ağlıyor, tarlamı ekemezsem ne olacak diye kara kara düşünüyor. Bu arada sen neredesin? Ne yapıyorsun? Bak vekil efendi bugün Aydında kepenk indiren esnaf sayımız 46 bini aşmış. Bu işyeri sahiplerimizin gerçekte kötü gününe derman olacak ne yapabildiniz? Aşını, işini kaybetmiş insanlara bulabildiğiniz 5 tane maske onu da dağıtamadınız siz… Beceriksizsiniz… Bu memlekete normal zamanda dahi bir çivi çakamadınız, bari şu kriz günlerinde milletin imdadına koşanlardan uzak durun… Özetle Sayın Vekil, İş yapmıyorsunuz bari, tezgahın önünü kapatmayın, olur mu?” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat