CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU İLK KEZ EFELER BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

AYDIN 24 SAAT 8 Eylül 2019 17:06
Videoyu Aç CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU İLK KEZ EFELER BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
A
a

Başkan Atay; “Arkamızda siz oldukça başaramayacağımız hiçbir şey yok”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın’ın Kurtuluşu’nun 97. Yıldönümü törenlerinin ardından Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi önünde halka hitâp eden CHP Lideri Kılıçdaroğlu, ardından Efeler Belediyesi’ni ziyaret etti, Başkan Fatih Atay ile görüştü. Başkan Atay, belediyenin çalışmalarını ve projelerini Kılıçdaroğlu’na anlattı.

BAŞARAMAYACAĞIMIZ İŞ YOK

Belediye binası önünde bekleyen kalabalığa önce Efeler Belediye Başkanı MÇ Fatih Atay teşekkür etti, “Sayın Genel Başkanımız böyle anlamlı bir günde bizi ziyaret ettiniz. İlk kez ziyaret ettiniz. Efeler Halkı olarak sizlere şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Başkan Atay, şöyle devam etti:

“Sayın Genel Başkanım; seçimler öncesi Efeler Halkına söz vermiştim. Hayallerim var bunları gerçekleştireceğim diye. Bunları bir bir gerçekleştirmek için gece gündüz çalışıyoruz. Arkamızda siz ve Büyükşehir Belediye Başkanım olduğu sürece başaramayacağımız hiçbir şey yok. Sizlere çok teşekkür ederim.”

“BAŞKAN’IN PROJELERİNİ DİNLEDİM”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise Efeler Belediyesi’nde kendisini karşılayan halka teşekkür etti, “Fatih Başkanımız yapacakları projeleri biraz önce anlattı. Kreş yapacak, matematik parkı yapacak üstelik çok büyük bir park alanında en iddialı olan parklardan bir tanesini yapıyor. Tabii en büyük desteği de bizim Topuklu Efemizden alacak, o da büyük bir keyifle dinledi zaten” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat