CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Başkan Çerçioğlu yangın bölgesinde

AYDIN 24 SAAT 27 Ağustos 2021 13:22
Videoyu Aç CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Başkan Çerçioğlu yangın bölgesinde
A
a

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muğla'nın Bodrum ve Milas ilçelerinde orman yangınlarından etkilenen mahallelerde ziyaretlerde bulundu. Kılıçdaroğlu’nun programına Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu da eşlik ediyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muğla'nın Bodrum ve Milas ilçelerinde orman yangınlarından etkilenen mahallelerde ziyaretlerde bulundu. Kılıçdaroğlu, Yeniköy Mahallesi'nde yangın sonrası kurulan Bodrum Koordine Merkezini ziyaret etti. Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve muhtarlardan yangınla ilgili bilgi alan Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler, daha sonra yangından zarar gören Yukarı ve Aşağı Mazı, Bozalan ve Türkevleri mahallelerine geçti.

Başkan Çerçioğlu: Yaralarımızı birlikte saracağız

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun programına eşlik eden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu sosyal medya hesabından, “Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu ile Bodrum'un yangından etkilenen bölgelerindeyiz. Bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Yaralarımızı birlikte saracağız” ifadelerini paylaştı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat