CHP İncirliova Kadın Kolları Başkanı Gülşah Çağlar’dan Metin Yavuz’a tepki

AYDIN 24 SAAT 23 Eylül 2020 18:18
Videoyu Aç CHP İncirliova Kadın Kolları Başkanı Gülşah Çağlar’dan Metin Yavuz’a tepki
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi İncirliova Kadın Kolları Başkanı Gülşah Çağlar yaptığı yazılı basın açıklamasıyla AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’un CHP’li Özlem Çerçioğlu’na yönelik sözlerine tepki gösterdi.

Başkan Çağlar açıklamasında, “AKP’nin Aydın milletvekillerinden biri olan Metin Yavuz, ilçemizde partisinin kadın kolları kongresinde siyasi enkaza dönüşmüştür. Kadın kolları kongresinde, kadınların gözlerinin içine bakarak, Türkiye’nin en önemli kadın siyasi isimlerinden biri olan Başkanımız Özlem Çerçioğlu’nun “anne” ve “kadın” kimliği üzerinden akla ziyan açıklamalarda bulunmuştur. Türkiye’de bir yıldız gibi parlayan Topuklu Efe’mizin sizin samimiyetsiz ve içten pazarlıklı “nezaketinize” ihtiyacı yoktur.
Başkanımız Özlem Çerçioğlu, 3 dönemdir bu “beylerin” lütfuyla değil, Aydınlıların yüksek takdiri ile belediye başkanı seçilmiştir. İncirliova’mızda bir daha bu tip, ipe sapa gelmez açıklamaların yapılmayacağını umut ediyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi’nin neferleri olarak, Başkanımız Özlem Çerçioğlu ile gurur duyuyor, her daim başkanımızın yanında olduğumuzu bildiriyoruz” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat