CHP’li Akın: Hizmet yapmak isteyenlerin önünde durmayın

AYDIN 24 SAAT 11 Ağustos 2020 10:48
Videoyu Aç CHP’li Akın: Hizmet yapmak isteyenlerin önünde durmayın
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Koçarlı İlçe Başkanı Hasan Akın, AKP Aydın Milletvekili Metin Yavuz’un katıldığı bir canlı yayında yaptığı açıklamalara yanıt verdi. Başkan Akın, “Koçarlılar olarak istirham ediyoruz, hizmet yapmak isteyenlerin önünde durmayın” dedi.

Yazılı bir açıklama yapan Başkan Akın, “AKP Aydın Milletvekili Metin Yavuz bugün bir TV kanalına çıkıp; ilçemizin altyapısı ile ilgili bir takım değerlendirmelerde bulunmuş. Sn. Yavuz; yıllardır biz bas bas bağırıyoruz; Aydın Büyükşehir Belediyemiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, biz bu arıtmayı kendi kaynaklarımızla yapacağız, tüm hazırlıklarımız tamam, DSİ tamam dedi, Bakanlık burada yapılmalı, tahsisi verin dedi, Rektörlük babasının malını saklar gibi saklıyor kullanmadığı hazine malını dedi; dedik, diyoruz, haykırıyoruz. Ama siz yine ne yazık ki üzüm yiyeceğinize bağcı taşlamak gayretindesiniz, ya da bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyorsunuz. Bakın konu çok ama çok basit:
Ortada kullanılmayan ama üniversiteye tahsisli bir hazine malı, projesi yapma iradesi olan bir Büyükşehir Belediyesi ve Başkanı, bir de Bakanlığa DSİ’ye rağmen vermem diyen Rektörlük var. Bunda anlayamadığınız tam olarak nedir? Sizin ASKİ Genel Müdürlüğünün yatırımlarına destek olmanızı biz beklemiyoruz; ama dert derman için; lütfen, istirham ediyoruz Koçarlılar olarak, bari yatırım, hizmet yapmak isteyenlerin önünde durmayın olmaz mı?” dedi. 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat