CHP’li Akosman’dan Hüseyin Aksu’ya: Düş artık Aydın’ın yakasından

AYDIN 24 SAAT 8 Eylül 2021 14:45
Videoyu Aç CHP’li Akosman’dan Hüseyin Aksu’ya: Düş artık Aydın’ın yakasından
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Efeler Gençlik Kolları Başkanı Artuğ Akosman, Aydın Büyükşehir Belediyesi ve CHP’ye yönelik açıklamalarıyla tepkilerin odağında olan Aydın eski Belediye Başkanı Hüseyin Aksu’ya tepki gösterdi.

Akosman, “Düş bir Aydın halkının yakasından Aydın seni kaç kere sandığa gömdü, ben bile hatırlamıyorum. İşine bak, emekliliğini yaşa, belki hürmet eden bulunur” dedi.

CHP’li Artuğ Akosman açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Siyaset tarihinin tozlu raflarının bile en arka sıralarında kalmış bir eski siyasetçi ne yazık ki oturduğu berjerden Büyükşehir Belediyemize, hizmetlerine ve Başkanına çamur atmaya uğraşıyor.
Dönemin yarattığı yüzlerce binlerce mağdur ortadayken, kimi zaman uzay mekiğine binip aya gidiyor, kimi zaman da atomu parçalıyor. Tabi hayal dünyasında…
Bakın kendi döneminde yaptığı otoparkı inceleyen uzmanlar hazırlanan teknik raporda aynen ne diyor: “… kolonların %60’ı gevrek davranış göstererek hasara uğramaktadır. Kirişlerin %25’i göçme bölgesinde hasara maruzdur” vs. vs. Yani ne diyor biliyor musunuz özetle: Adamın yaptığı iş “çürük” diyor. Hangi işi sağlam ki Aksu’nun dediğinizi duyar gibiyim. Haklısınız, hangi işi sağlam ki…
Ama siyaset çöplüğünde kendine yer edinmiş bir adam gözünü bürüyen kıskançlıkla ve hasetle sırtını sıvazlayarak “hadi koçum benim” diye diye konuşturuyor. Hala oraya buraya laf yetiştirmeye çalışıyor.
Düş bir Aydın halkının yakasından Aydın seni kaç kere sandığa gömdü, ben bile hatırlamıyorum. İşine bak, emekliliğini yaşa, belki hürmet eden bulunur.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat