CHP’li Altıntaş: Daha temelini atmaya uğraşıyorsunuz

AYDIN 24 SAAT 24 Kasım 2020 11:01
Videoyu Aç CHP’li Altıntaş: Daha temelini atmaya uğraşıyorsunuz
A
a

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyesi Barış Altıntaş, AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı’nın şehir hastanesiyle ilgili yaptığı açıklamalara tepki gösterdi. Altıntaş, “Kasım 2015 meclisinde hayırlı olsun Aydın’a demedik mi? Bak 5 yıldır sizin keyfinizi bekliyor bu inşaat. Daha temelini atmaya uğraşıyorsunuz” dedi.

Yazılı bir açıklama yapan Barış Altıntaş şu ifadeleri kullandı:

AKP Aydın milletvekili Posacı, geçtiğimiz gün beyanat veriyor. Adam milletvekili olunca ister istemez kulak kabartıyor, ne demiş acaba diyorsun.
Şehir hastanesi Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından 3 yıl bekletilmiş. İlahi Posacı, biz seninle Büyükşehir’de meclis üyeliği yapmadık mı? Bu hastanenin planlarını ta 5 yıl önce Büyükşehir onaylamadı mı? 5000’i, 1000’i peş peşe birkaç ayda onaylamadık mı? Kasım 2015 meclisinde hayırlı olsun Aydın’a demedik mi? Bak 5 yıldır sizin keyfinizi bekliyor bu inşaat. Daha temelini atmaya uğraşıyorsunuz. 5 yıl önce becerip başlayabilseydiniz, Aydın halkı belki pandemide böyle hastane tedavi zorluğu da yaşamayacaktı. Bakın devlet hastanesinin bir bölümü çürük olduğundan boşaltıldı. Tepemize yıkılmasını mı beklediniz acaba merak ediyorum? Yani Sayın Posacı neresini tutayım, neresini düzelteyim…
Barajları siz yapıyormuşsunuz, yahu elli kere izah ettik, Büyükşehir ASKİ bunun parasını size hem de güncellenen değerleriyle, kuruşu kuruşuna ödüyor, neresini siz yapıyorsunuz? Madem öyle almayın parasını kardeşim. Kusura bakmayın ama sadece tıngırdıyorsunuz.
Bence siz bir açıklama daha yaparsanız geçen yıl söz verdiğiniz 160 çürük okuldan kaçını güçlendirdiniz bunu açıklayın. Ya da hazır okullar yeniden kapanmışken kaçını güçlendiriyorsunuz? Onların da çocuklarımızın başına yıkılmasını beklemiyorsunuzdur umarım…
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat