CHP’li Altıntaş: Pespayeliğin dozunu arttırıyorlar

AYDIN 24 SAAT 23 Ağustos 2020 17:08
Videoyu Aç CHP’li Altıntaş: Pespayeliğin dozunu arttırıyorlar
A
a

Aydın Büyükşehir ve Efeler Belediyesi’nin CHP’li Meclis Üyesi Barış Altıntaş basın açıklaması yaptı. Açıklamasında AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’ı da sert sözlerle eleştiren CHP’li Altıntaş, açıklamasında Binali Yıldırım’ın Aydın ziyaretinde Mustafa Savaş’ın Özlem Çerçioğlu’na omuz atmasıyla ilgili görüntüleri de paylaştı.

Yazılı bir açıklama yapan Barış Altıntaş, “Son zamanlarda iş değil laf üretenlerin görüldüğü kadarıyla işi gücü sağa sola saldırmak olmuş. Saldırılarından bir sonuç alamadıklarını, daha da battıklarını gördükçe de kirliliğin ve pespayeliğin dozunu arttırıyorlar. Aslında besbelli ki bunlar aslına rücu ediyor. Çare yok en nihayetinde her şey, herkes aslına rücu eder, kirli olanlar pisliklerine, çalışanlar ise hizmet etmenin verdiği ferahlığa. Mahalle temsilcileri üzerinden açıklama adı altında saldırmaya çalışanlar ise vatandaşa gösterecek bir hizmet, diyecek bir sözleri olmamalarının utancıyla rücu ederler. Şimdi ben şu açıklamamın altındaki videoyu tekrar paylaşmak istiyorum, şehrin bir kadın belediye başkanına, gözünü kazanma hırsı basıl bürümüşse yaptıkları bu saldırı zaten Aydın halkından gerekli cevabı aldı. Kirlilik ve kabalık bir şekilde tezahür ediyor bir yerden sonra saklayamıyorlar. Fiziki saldırı dahi makul ve makbul bunların kafalarında. Yazıklar olsun diyorum” dedi.
Altıntaş açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı:
Ve bir soru sormak istiyorum; geçtiğimiz yıllarda Aydın Atatürk Kent Meydanı'nda bulunan süs havuzunda sözüm ona protesto amaçlı gelen ve Aydın tarihine geçecek bir provokasyona imza atan insanları oraya siz gönderdiniz mi göndermediniz mi? Mustafa Savaş cevabınızı bekliyorum.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat