CHP’li Gürbilek’ten AK Parti’li Gökçe’ye tepki

AYDIN 24 SAAT 8 Temmuz 2020 19:35
Videoyu Aç CHP’li Gürbilek’ten AK Parti’li Gökçe’ye tepki
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, Sarıçay Barajı’yla ilgili açıklama yapan AK Parti Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Gökçe’ye yanıt verdi.

Başkan Gürbilek, “Sen laf değil icraat üretmek istiyorsan ben sana ne yapacağını güzelce anlatıyım iyi dinle; bu barajın parasını Aydın halkından almak yerine merkezi hükümet ödesin, Aydınlının cebinden çıkmasın” dedi.

Yazılı bir açıklama yapan Başkan Gürbilek, “İktidar partisinin Kuşadası İlçe Başkanı bölgemize hizmet edecek olan Sarıçay Barajı yatırımını diline dolamış. Laf, laf, laf demiş. Bak ben sana laf nasıl olur anlatayım. Laf; 15 yıl boyunca havaalanınız hayırlı olsun demekle olur, Adliyeyi, ha bugün ha yarın yapacağız demekle olur, bir otoyolu 8 kere ihale edip, “bu sefer tamam” masalı uydurmakla olur. Dilinize doladığınız bu barajı yapabilmek için Devlet Su İşleriyle, ASKİ Genel Müdürlüğü protokol imzalamış, 09.04.2019’da. DSİ, ASKİ’ye demiş ki ben senden bu parayı alırım, yani Aydın halkından. Aydın halkı bu parayı ödeyecek. Ha sen laf değil icraat üretmek istiyorsan ben sana ne yapacağını güzelce anlatayım iyi dinle; bu barajın parasını Aydın halkından almak yerine merkezi hükümet ödesin, Aydınlının cebinden çıkmasın. Bunu becerin, becerin de meydan laf değil yiğit görsün” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat