CHP’li Koçak’tan sert açıklama

AYDIN 24 SAAT 11 Haziran 2021 16:33
Videoyu Aç CHP’li Koçak’tan sert açıklama
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Didim İlçe Başkanı Nurettin Koçak, yaptığı yazılı basın açıklamasıyla AK Parti Didim İlçe Başkanı Maşallah Subaşı’ya yanıt verdi.

Başkan Koçak açıklamasında şunları söyledi:

Bozuk düzenin ürünü olan mafya ile iç içe olan ve kirli işlerini bazı vaatler karşılığında mafyaya yaptıran bir siyasal iktidarın topluma acı, gözyaşı, yokluk ve sefaletten başka verebileceği bir şeyi olmayan mevcut iktidarın son çırpınışının örneğini Didim de görüyoruz.
 Akp’nin Didim ilçe başkanı Maşallah bey Bal Yapmayan arı gibi yine vızıldamış.
Didim için yapılan güzel projeleri kötüleyerek hiçbir şey elde edemesin. Bu nasıl hazımsızlık, kıskançlık ve hasetlik, bu nasıl bir siyasi üsluptur. Biz biliriz ki iki kelimeyi bir araya getiremeyen sayın Maşallah herkim ki bu yazıyı yazıp size sunuyorsa basın açıklaması olarak, bil ki sizin altınızı oymak istiyor ve kötü niyetli birisi. Yapılan hizmetleri görmemezlikten geldiğiniz sürece Didim Halkıda sizi sandık da görmemezlikten geldi, geliyor ve gelecektir. Merkezi hükümetinizin Tüm engel ve zorluklar çıkarmasına rağmen, bu engelleri ve zorlukları hiç şikayet etmeden, sosyal demokrat belediyelerimiz bir bir aşmasını bilmiştir.
Yapılan hizmetlerin karşılığı olarak, Didim Halkı Aydın Büyük Şehirde Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na  %62, Didim Belediye Başkanımız A. Deniz Atabay’a %57 oy vererek memnuniyetlerini tescillemişlerdir. Didim Halkına teşekkür ederiz.
Benden belediyenin küçük temsilcisi olarak söz etmişsin, evet ben ve arkadaşlarımız hiçbir zaman büyüklük taslamadık, Büyüklük taslamak kibir abidesi gibi davranmak sizin fıtratınızda var, hep kendimizi halktan ve hak tan küçük gördük bunun içindir ki başarılıyız ve gururluyuz.

Sosyal medyadan yayınladığım, sayın maşallahın da alaycı bir tavırla küçük gördüğü, Didim Belediyesinin iki proje görseli vardı. Birincisi- AKBÜK- DİDİM GİRİŞİNE, Modern bir çalışma olan ATATÜRK Heykeli projesi               

İkincisi,4000 Kişilik AMFİ TİYATRO PROJESİ:

ŞİMDİ SORUYORUM ATATÜRK GÖRSELİMİ ZORUNA GİTTİ. YOKSA DİDİME KATMA DEĞER KATACAK AMFİ TİYATRO MU ZORUNA GİTTİ Kİ KÖTÜLEYİP DURUYORSUN?

Sayın Maşallah sen laf salatasını bırak da otlarını temizleyip sonra atıl durumda bıraktığın Hastane ne oldu? Algı operasyonu yaparak, yıllardır bu sefer oldu şimdi oldu diyerek oyaladın, bekliyoruz hala. Kaplumbağa hızı ile ilerliyor sanırım. Olsun geç olsun da, güç olmasın.

Her zaman dediğim gibi Didim siyaset üstü her kim ki Didim için faydalı hizmet yaparsa alkışlarız kötülemeyiz.
 Yoksullaştırıp, sadaka kültürüyle beslediğiniz insanlardan farklı olarak, sadakaya tamah etmeyen , sizlere boyun eğmeyen insanlarız bizler. Burayı içimizden seçtiğimiz bir Başkan yönetiyor iki dönemdir. Ülkemiz ve insanlarımız için bizlerle aynı kaygıyı yüreğinde taşıyan, aynı inanç ve mücadele duygularıyla yıllardır çalışan ve kentimizin her yerini kaldırımlarla donatan, sadece kaldırımları değil ara sokaklara bile parke döşeyen, bulvarlarımıza asfalt getiren, yeşil alanlarımızı peşkeş çekmeyip parklarla donatan, altyapımızı tamamlayarak kentimizin “en temiz ilçe olarak”  adını tüm Türkiye’ye duyuran, bununla da yetinmeyip Didim’i dünyaya açan, yıllardır musluklarımızı susuz bırakmayan, plajlarımızı mavi bayraklarla süsleyen, okullarımıza, yoksullarımıza, sokak hayvanlarımıza bile sahip çıkan, bunu da teşhir etmeden, rencide etmeden, reklam için değil candan yapan Başkanlarımız var… Bu listeyi uzatmak mümkün ama asıl dile getirmek istediğimiz şu; her şeyden önce insanlara tepeden bakmayan, güler yüzlü, dürüst, insan olarak iyi Başkanımız var. İyi ki varlar…

Didim Kamuoyu şunu bilmelidir ki;  Her alanda daha gelişmiş, kalkınmış, daha güçlü ve daha yaşanabilir bir DİDİM’İ ortak akılla ve ilçemizin tüm paydaşlarıyla birlikte oluşturmanın çabası içerisindeyiz. Tüm vatandaşlarımızın huzur ve refahı için hep birlikte, cennet ilçemizi ekonomik, sosyal ve kültürel alanlarda kalkınması, sahip olduğu değerlerin korunması ve yarınlara aktarılması için kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz.
Barışın, hoşgörünün ve sevginin örnek kenti olan DİDİMDE birlik ve beraberliğimize daha çok sarılarak, sevgi ve kardeşlik temelinde hem ilçemiz, hem de ülkemizi yaşanabilir kılmak için emin adımlarla yürüyüşümüzü sürdüreceğiz. Bütün kurallarıyla işleyen güçlü bir demokrasiyi, kuvvetler ayrılığı ilkesinin geçerli, hak arama yollarının açık olduğu güçlü ve adil bir hukuk sistemini, gelir adaleti sağlanmış güçlü bir sosyal devleti ve emeğe hakkını veren, akıl ve bilim temelinde ürün üretebilen bir üretim sistemini ve kısır çekişmelerden, kardeş kavgasından uzak bir ülkeyi yerelden başlayarak hep birlikte inşa edeceğiz.
Saygılarımla….
 
 
 

 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat