CHP’li Mersin: İkizdere ve Sarıçay Barajı’nı devletin yatırımı olarak göstermek ancak AKP iktidarına yakışır

AYDIN 24 SAAT 3 Eylül 2021 10:33
Videoyu Aç CHP’li Mersin: İkizdere ve Sarıçay Barajı’nı devletin yatırımı olarak göstermek ancak AKP iktidarına yakışır
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, yaptığı yazılı basın açıklamasıyla Sarıçay ve İkizdere Barajı’nın maliyetini Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin karşıladığını hatırlattı.

CHP’li Mersin, “İkizdere barajı için ödenen 82 milyon Aydın halkının paralarıyla Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından ödendi, ödenmeye de devam edecek. Merak etmeyin artık son zamanlarınızı yaşıyorsunuz, halk ilk seçimde size gerekli olan cevabı verecek ve bizi iktidara getirecek” dedi.

CHP’li Mersin açıklamasında şu ifadeleri kullandı:
Yukarıda Allah var yapılanları görüyor tövbe estağfurullah. Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin ve Aydın halkının bedelini ödediği İkizdere Barajı ve Sarıçay Barajı’nı devletin yatırımı olarak göstermek ancak AKP iktidarına yakışır.

20 yıldır ülkeye getirdiğiniz durum meydanda ülke ekonomik olarak bitmiş vaziyette Bir de çıkmışsınız Aydın halkının ödediği su paralarıyla bedeli karşılanan İkizdere Barajı’nı, Sarıçay Barajı’nı yaparsa biz yaparız ifadesini yüzünüz kızarmadan, sıkılmadan ifade edebiliyorsunuz.
İkizdere barajı için ödenen 82 milyon Aydın halkının paralarıyla Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından ödendi, ödenmeye de devam edecek. Merak etmeyin artık son zamanlarınızı yaşıyorsunuz, halk ilk seçimde size gerekli olan cevabı verecek ve bizi iktidara getirecek. O zaman gerçek yatırımın ne olduğunu sizler göreceksiniz. Barajlar için yapılan yatırımların bedelini devlet karşılayacak vatandaşın verdiği su paraları halka hizmet için belediyenin hizmeti için kullanılacak. 20 yıllık iktidarınızda yaptığınız tek şey ülkeyi her geçen gün daha da kötü duruma düşürmektir ama halkımız artık bu durumun farkında sizi tanıyor, cevabı da sandıkta en güzel şekilde size verecek.

Devlet yatırımının vatandaştan bedeli alınmadan nasıl yapıldığını ve halkımızın layık olduğu hizmeti nasıl verildiğini, ülkemizin yükselen bir değer olduğunu iktidara geldiğimizde en güzel siz hissedeceksiniz. Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik durumu vatandaşın esnafın çiftçinin memurun işçinin nasıl sıkıntı çektiğini borç içinde olduğunu icra kapılarında olduğunu görmezden gelip Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin Aydın halkının bedelini ödediği barajlarla kendi yatırımınız gibi göstermek ancak AKP iktidarına yakışır sizde en güzel bu duruyor. Ama unutmayın ki; Yolcudur Abbas bağlasan durmaz.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat