CHP’li Mersin’den AK Partili Posacı’ya: Lütfetmişsiniz

AYDIN 24 SAAT 26 Kasım 2020 11:11
Videoyu Aç CHP’li Mersin’den AK Partili Posacı’ya: Lütfetmişsiniz
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, yaptığı yazılı basın açıklamasıyla AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı’ya tepki gösterdi. Başkan Mersin, AK Partili Rıza Posacı’nın faiz açıklamalarını hatırlatarak, “Bu ibretlik cümlelerin sahibi bir AKP Aydın milletvekili arkadaşlar” dedi.

CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Dün yerel medyada AKP vekili Posacı’ya ilişkin bir haber okudum, 340 milyonu aşan maliyeti tümüyle Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ tarafından, yani Aydın halkı tarafından ödenen İkizdere Barajı ile ilgili olarak, biz faiz almıyoruz bu devirde babası oğluna faizsiz para vermez diyor…
Bu ibretlik cümlelerin sahibi bir AKP Aydın milletvekili arkadaşlar. İşte bunların kamu yatırımlarını indirgediği düzey bu. Bir baba ile oğlu arasındaki ilişkiyi bile faiz üzerinden ciroluyorlar kafa yapısına bakın hele!
Aslında faiz istemeliymiş İkizdere için de istememiş, lütfetmişsiniz beyefendi, bu şehirden bir de faiz isteseydiniz ne gerek vardı. Bakın ASKİ tam 72,5 milyon eski parayla 72,5 trilyon lira ödedi, ödemeye de devam ediyor. Büyükşehir Belediyemiz, ASKİ, çalışıyor üretiyor projelendiriyor, vatandaşın her alanda yanında oluyor. Peki Rıza Bey ve havarisi ne yapıyor? Hasetlerinden çatlıyor, kıskanıyor. Üzgünüm ama bu Büyükşehir sizi kıskandırmaya devam edecek, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı kusura bakmayın olur mu?
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat