CHP’li Mersin’den Mehmet Erol’a tepki

AYDIN 24 SAAT 31 Mayıs 2020 13:59
Videoyu Aç CHP’li Mersin’den Mehmet Erol’a tepki
A
a

Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla tepki toplayan Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol’a CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin tepki gösterdi.

CHP’li Mersin, “Teknik konularda açıklama yaparken de dikkat et Sayın Başkan. Elma derken armut oluveriyor, iftira siyaseti yapacağım derken rezil oluveriyor insan” dedi.
Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, ilçesinde bir vatandaşın özel mülkünde belediye personellerini çalıştırdı. Ardından da o anların fotoğraflarını sosyal medya üzerinden paylaşarak ‘Büyükşehir yapmadı, biz yaptık’ ifadelerini paylaştı. Ancak özel mülkte belediye personeli çalıştırdığı ortaya çıkan Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol tepkilerin odağı haline geldi.
Konuyla ilgili AK Parti’li Mehmet Erol’a tepki gösteren CHP’li Polat Bora Mersin "Son günlerde bakıyorum da sanki AKP de siyaset yapan arkadaşlara ‘saçmalamak serbest yeter ki bir açıklama yapın’ demişler. Yalnız açıklama yapanlar kervanına son katılan Buharkent Belediye Başkanı, kanalizasyon borusuyla iç tesisat borusunu birbirinden ayırt edemeyecek kadar umutsuz durumda. Bari ASKİ ilçene binlerce metre altyapıyı yaparken gidip bir baksaydın.. Hatta daha da kötüsü, bay başkan kendi ilçesinde kanalizasyon hatlarının, altyapının nereden geçtiğini bilmeyen bir belediye başkanı. Sayın Başkan, böyle ipe sapa gelmez açıklamalar yapıyorsun. Derdin bu konularda açıklamalar yapmaksa, ben bu konunun uzmanı arkadaşlardan rica edeyim sana güzel bir staj ayarlayalım. Şöyle yoğunlaştırılmış üç beş günlük bir program. En azından altyapı işlerinde ne nedir, kanalizasyon borusu kaç inç olur tesisat borusu kaç inç bunları birbirinden ayırt etmenin yolları nelerdir öğrenirsin. Sonra bu yaptığın ipe sapa gelmez açıklamalarını tekrar gözden geçirirsin belki de. Teknik konularda açıklama yaparken de dikkat et Sayın Başkan, elma derken armut oluveriyor, iftira siyaseti yapacağım derken rezil oluveriyor insan. Millet de bakıp için için gülüyor" dedi.
 
1000
icon
Osman Aydım 31 Mayıs 2020 15:03

Bunlar kifayetsiz mühterisler mi Yani?

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat