CHP’li Mersin’den sert açıklama

AYDIN 24 SAAT 2 Aralık 2020 12:47
Videoyu Aç CHP’li Mersin’den sert açıklama
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, son günlerde Aydın Büyükşehir Belediyesi hakkında algı yaratmak için yayın yapan isimlere tepki gösterdi. Başkan Mersin, “Batık bir dengesiz, müzmin mağlup bir belediye başkan adayı, bir de sahte diplomadan hükümlü bir zat. Ekibe bakar mısınız?” dedi.

Yazılı bir açıklama yapan CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, “Günlerdir kıyametleri koparıyoruz, feryat ediyoruz; esnaf, çiftçi, memur, emekli entübe oldu, ocaklarda tencere kaynamaz oldu hastalığın bitiremediği haneleri de siz bitiriyorsunuz diyoruz, AKP milletvekillerinden tık yok. Tabi bunlara yakın durmak derdinde derdi olmayan bazı dengesi olmayanlar da bu şehrin gündemini değiştirmek derdinde. Mazota, benzine, doğalgaza, hayvan yemine durmadan zam gelir, bunların hiç umurunda olmaz. Bunlar için varsa yoksa Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne iftira, hakaret, kumpas planları” dedi.
Aydın Büyükşehir Belediyesi hakkında yayın yapan isimleri sıralayan CHP’li Mersin, “Kim peki bu Bremen Mızıkacıları… Batık bir dengesiz, müzmin mağlup bir belediye başkan adayı, bir de sahte diplomadan hükümlü bir zat. Ekibe bakar mısınız? Vay Aydın haline… İktidar partisi bunlara kalmış bu şehirde” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat