CHP’li Özcan: Savaş, bırak hayaller dünyasında gezmeyi

AYDIN 24 SAAT 13 Ekim 2020 15:45
Videoyu Aç CHP’li Özcan: Savaş, bırak hayaller dünyasında gezmeyi
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan, AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’ın “Aydın için hayallerim var” açıklamasını eleştirdi. CHP’li Özcan, “Savaş bırak hayaller dünyasında gezmeyi ülke gündemine dön bir bak. Çarşıya pazara sanayiye git kardeşim” ifadelerini kullandı.

Başkan Özcan mesajında şu ifadeleri kullandı:

Esnaf bitmiş çiftçi perişan zamlar almış başını gitmiş Mustafa Savaş’ın hayalleri varmış. Arkadaş 18 yıldır iktidardasın ne hayali kuruyorsun. Vatandaş seni hayal kurman içim değil icraat yapman için seçti. 18 yıldır bir havaalanı yapamadınız Aydın’a hala Hayal olarak duruyor. 18 yıldır çiftçinin yüzü gülmedi ürünü para etmiyor sattığını yerine koyamıyor. Çiftçinin yüzünün gülmesi bir hayal olarak duruyor. Mustafa Savaş Yunan pamuğunu ithal edilmesini hayal ediyordu bak onu gerçekleştirdi. Senin hayallerin çiftçinin geleceğini karartan hayal Savaş. Sen hayal kurma allasen.
Gerçeklere dönemlim ne olacak gübre akaryakıt tohum fiyatları ne olacak bu pamuğun pirimi ne zaman açıklanacak. Esnafın derdi ne olacak bak altı ay ertelenen borçların günü geldi vatandaş perişan cepte para yok. Vergi muafiyeti bekleyen esnafa olmaz ama yandaş kanalın 9.5 milyarlık vergi alacağına kılıf hazır. Yazıktır günahtır. Yahu arkadaş sizin bu memleket bir çiviniz mi var Mustafa Savaş partisindeki mevkidaşılarına kur yapacağım diye yaylana yaylana hayallerim var diye konuşurken doların kuru aldı başını gitti. Türkiye’nin 120 milyar dolar rezervi dolara kur yapayım derken eridi gitti.
Savaş bırak hayaller dünyasında gezmeyi ülke gündemine dön bir bak. Çarşıya pazara sanayiye git kardeşim.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat