CHP PM Üyesi Erdoğan Toprak Sökelilere teşekkür etti

AYDIN 24 SAAT 3 Haziran 2021 21:26
Videoyu Aç CHP PM Üyesi Erdoğan Toprak Sökelilere teşekkür etti
A
a

CHP Genel Başkan Başdanışmanı, İstanbul Milletvekili, CHP PM üyesi Erdoğan Toprak, Ada Camping açılışı öncesi CHP Aydın İl Örgütü ve Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli ile bir araya gelerek oldukça verimli ve keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. 

CHP Heyeti,  Toprak'a partinin Söke’de daha başarılı olması için ellerinden gelen çabayı göstereceklerine dair sözverdi. Toprak da bu sözleri duymaktan oldukça memnun olduğunu dile getirdi. CHP belediyelere güvendikleri için Söke halkına teşekkür etti ve selamlarını iletti.

CHP Genel Başkan Başdanışmanı, İstanbul Milletvekili, PM üyesi  Erdoğan Toprak, Kuşadası Ada Camping açılışı öncesinde  Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli, CHP Aydın İl Başkan Yardımcısı Mehmet Zeylan, CHP Aydın İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Zeynep Can, CHP Aydın İl Disiplin Kurulu Üyesi Arife Çelik ile biraraya geldi. Oldukça samimi ve keyifli geçen sohbette Aydın ve Türkiye gündemine ilişkin görüş alışverişinde bulunulurken, ağırlıklı konu ise bölge siyaseti ve kültürü oldu. Toprak, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve CHP belediyelerinin bölgede ki başarısının tartışılmaz olduğunu belirterek yakından takip ettiklerinini altını çizdi. 
Aydın Büyükşehir Belediyesi  Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli ,CHP Genel Başkan Başdanışmanı, İstanbul Milletvekili, PM üyesi  Erdoğan Toprak ile sohbet sonrası açıklamalarda bulundu . Akkentli, " İstanbul milletvekilimiz ve parti meclis üyemiz Sayın Erdoğan Toprak ile Kuşadası Ada Camping açılışı öncesinde bir araya geldik. Gayet keyifli geçen sohbette kendisine partiye geri dönmemde ki katkılarından dolayı teşekkür ettim. Söke'mizin kültüründen tarihinden bahsettik. Erdoğan Bey, Özlem Başkanımızın çalışmalarını çok başarılı bulduğunu, CHP nin Aydın'daki başarısından mutluluk duyduğunu söyledi. Söke' deki seçim sonuçlarından dolayı tüm Sökelilere de teşekkürlerini ve selamlarını iletti. Kendisini Söke'ye davet ettik. Kendisi de bizleri en kısa sürede Ankara'ya davet etti. Partimizin  Söke’de daha başarılı olması için elimizden gelen çabayı göstereceğimize dair söz verdik.”

CHP Aydın İl Başkan Yardımcısı Mehmet Zeylan “ Erdoğan bey Aydın’da yapılan çalışmaları yanından takip ettiklerini ve başarılı bulduklarını ifade ettiler. CHP Aydın İl Örgütü olarak başarılarımızı katlamak istiyoruz dedik. Genel Merkez olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız” dedi
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat