CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan’dan AKP’li Metin Yavuz’a sert sözler

AYDIN 24 SAAT 9 Nisan 2020 17:31
Videoyu Aç CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan’dan AKP’li Metin Yavuz’a sert sözler
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan, AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’un açıklamalarına tepki gösterdi. Başkan Özcan, “Millet can derdinde, Metin Yavuz siyaset peşinde” dedi.

Yazılı bir açıklamayla AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz’u eleştiren CHP’li Ali Kemal Özcan, “Metin Yavuz bir sus millet can derdinde sen siyaset peşindesin. Biz kırk kişiyiz birbirimizi biliriz, seni de Söke de yıllardır tanırız huyunu da biliriz ne yaptığını da ne yapmak isteğini de biliriz. Aydında 46 Bin esnaf kepenk kapattı. Eline bir poşet alıp kimin yanına gittin. Kimin derdine çare oldun. Aydın Büyükşehir Belediyemiz ve Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu tüm gücüyle sahada. Sen nerdesin sırça köşkündesin. Bütün esnaf kırıldı kahveci berber şoför çiftçi. Sen ortalıkta görünmedin” dedi.
AK Parti’li Metin Yavuz’un laf ebeliği yaptığı ifade eden Başkan Özcan, “Laf ebeliğini bırak millet canınla uğraşıyor uzakta olduğundan halktan kopuk olduğundan Büyükşehir’in hizmetlerini göremiyorsun bak ben sana söyleyeyim. Aydın Büyükşehir Belediyemiz tarafından Bütün kamu binaları dezenfekte edildi, bütün kamu araçları dezenfekte edildi, maske dağıtılıyor, hijyen jelleri dağıtılıyor, sarı civciv  halk otobüslerini bütün sağlık çalışanları ücretsiz kullanıyor. Sen ne yapıyorsun hiç boş boş konuşma. Mahalle yanıyor Metin Yavuz sen bir şey yapmıyorsun.  Bak halk ne diyor; Elektrik ve doğalgazı %50 inmeli, çiftçiye motorin ücretsiz, gübre ücretiz verilmeli diyor bunları dile getir boş yapma. Merkezi hükûmetin milletvekilisin halkın taleplerini de yapmayacaksan ne işin var orada. Özlem Çerçioğlu 6000 bin personeli ile sahada çalışıyor. Emek veriyor alın teri döküyor. Sen bu insanların emeklerine saygısızlık ediyorsun. Emeğe saygı göstermeyen kendi saygı göremez” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat