Çine madranspor Çine Belediye Başkanını ziyaret etti

SPOR 6 Mart 2020 18:53
Videoyu Aç Çine madranspor Çine Belediye Başkanını ziyaret etti
A
a

Aydın Amatör Süper Lig 2. Grubunu lider olarak tamamlayan Çine Madranspor yönetici ve antrenörleri, Çine Belediye Başkanı Enver Salih DİNÇER’i makamında ziyaret etti.

Aydın Amatör Süper Lig 2. Grubunu lider olarak tamamlayan ve Bölgesel Amatör Lig'e çıkabilmek için Play Off hakkını elde eden Çine Madranspor'un Kulüp Başkanı Tuncay Erçin, Teknik Direktör Sunay Güneş, Teknik Direktör Yardımcısı Tolga Paldrak ve kaleci antrenörü Saner Targıtay’ı makamında kabul eden Başkan Dinçer; “Madransporumuz yürekten kutluyorum. Maddi ve manevi olarak Belediye olarak olsun, kendi şahsım olsun hep Madran sporun yanında olduk ve bundan sonra da olacağız.Burada emeği geçen başta Çine’nin fedakar insanları ve taraftarları olmak üzere, esnafımıza, yöneticilere, teknik heyete, futbolculara ve burada sayamadığım herkese teşekkür ediyorum, Play off’da da başarılı olacağımıza eminim,” dedi.

Çine Madranspor Kulüp Başkanı Tuncay Erçin; “Belediye Başkanımız’a desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.Her zaman bizim yanımızda oldu.Maddi olsun manevi olsun bizleri hiç kırmadı.Daha güzel başarılara imza atacağımız sözünü kendisine veriyoruz”, dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat