Cumhuriyet coşkusu Koray Avcı ile yaşandı

AYDIN 24 SAAT 30 Ekim 2017 15:21
Videoyu Aç Cumhuriyet coşkusu Koray Avcı ile yaşandı
A
a

Aydın’da Cumhuriyetin 94. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin organize ettiği konserde sahne alan ünlü sanatçı Koray Avcı, sahneye smokinle çıkarak büyük alkış aldı.

Ünlü sanatçı Koray Avcı, Efeler ilçesindeki Atatürk Kent Meydanı’nda düzenlenen konserde Aydınlılarla buluştu. Konser öncesinde Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu konseri izlemeye gelen vatandaşların Cumhuriyet Bayramı'nı kutladı. Çerçioğlu, "Cumhuriyet kadınıyla yaşlısıyla azimle kazanılmış bir zaferdir. Cumhuriyet bizi bir arada tutan, adaletin, eşitliğin adıdır. Aydın, Cumhuriyetin imkanlarını sonuna kadar yaşayan ve yaşatan bir ildir. Cumhuriyet bayramını her yıl olduğu gibi bu yılda kutluyoruz. Başta Atatürk ve silah arkadaşlarını anıyoruz. Cumhuriyetin 94 kuruluş yıldönümü kutlu olsun" dedi. 
Konserlerine genellikle şalvar ve tişört ile çıkan Koray Avcı, Cumhuriyet’in 94. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla düzenlenen konsere smokinle çıktı. 
  Aydınlılardan büyük alkış alan Avcı, “Normalde sahneye şalvar ve tişört ile çıkarım. Ama bugün smokinle çıktım. Bu kıyafetin bende anlamı çok büyük. Atatürk’ün frank smokin yapsın diye Paris’e gönderdiği Levon Kordonciyan’ın torunu üzerimdeki smokini dikti. Dedim ki ona, ‘Cumhuriyet konserine çıkıyorum. Çok şık olmam gerekiyor.’ Atatürk kadar şık olmasam da güzel görünüyorum” dedi. 
RİHANNA’YA SESLENDİ 
En sevilen şarkılarını Aydınlılara için seslendiren Avcı, sahneye çıkan kadın efeleri görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna’ya Aydın’dan mesaj göndermeyi ihmal etmeyen Avcı, “Rihannaya sesleniyorum. Senden çocuğum olsun istiyorum. Kıvırcık saçlı kızlarımız olsun. Beni instagramdan takip et. DM at senle konuşacağım. Tüm gazetelere sesleniyorum. Bu sözlerimi Rihannaya ulaştırın” diye konuştu. 2 saat sahnede kalan Avcı, şarkıları ve yaptığı esprilerle Aydınlıları büyüledi. 
Konserin sonunda Başkan Çerçioğlu, şarkıcı Koray Avcı'ya çiçek verdi. 
Kaynak : ses gazetesi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat