Dalama Hayvan Pazarı bayrama hazırlanıyor

İLÇELER 16 Ağustos 2018 15:28
Videoyu Aç Dalama Hayvan Pazarı bayrama hazırlanıyor
A
a

Efeler Belediyesi Kurban Bayramı hazırlıklarını sürdürüyor. Dalama Mahallesi’nde bulunan hayvan pazarında da çalışmalar hummalı bir şekilde sürüyor.

 

Önümüzdeki hafta idrak edilecek olan Kurban Bayramı öncesinde Efeler Belediyesi çalışmalarına hız verdi. İlçe merkezindeki ve Dalama Mahallesi’ndeki hayvan pazarlarında yenileme çalışmaları yapılırken, ilçe genelindeki kurban kesim yerleri de belirlendi. Geçtiğimiz hafta merkez hayvan pazarını ziyaret eden Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, bu hafta da Dalama hayvan pazarını ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

 

Dalama hayvan pazarındaki yenilemeler sayesinde vatandaşların sorunsuz bir bayram geçireceğini kaydeden Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan şöyle konuştu;

“Buradaki idari binamızı yeniledik, küçükbaş hayvan padokları yaparak, büyük baş hayvan padoklarına ise ara bölmeler yaptık. Kadınlar için tuvalet yaparak, tuvaletlerinin elektrik ve su tesisatları ile fayanslarını yeniledik. Son olarak idari bina önüne sundurma yaparak tüm alanlarda boya ve badana işlemini sürdürüyoruz. Kısa süre içerisinde tüm çalışmalar tamamlanarak, Dalama hayvan pazarımız vatandaşlarımıza bayram boyunca ve sonrasında hizmet edecek”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat