Davutlar Kapalı pazar yerine modern dokunuş

AYDIN 24 SAAT 17 Haziran 2020 15:08
Videoyu Aç Davutlar Kapalı pazar yerine modern dokunuş
A
a

Kuşadası Belediyesi, Davutlar Mahallesi’ndeki kapalı pazar yerinin çatısını yeniledi. Her türlü iklim şartına dayanıklı malzemenin kullanıldığı çatı sayesinde pazar yeri daha estetik ve modern bir görünüme kavuştu.

Davutlar Mahallesi Balkan Sokak üzerinde toplam 5 bin 600 metrekare alana kurulu olan kapalı pazar yerinin çatısı Kuşadası Belediyesi tarafından yenilendi. Belediye Başkanı Ömer Günel’in talimatıyla harekete geçen Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kapalı pazar yerinin eskiyen çatısını söküp yerine ‘Ekstürde Masif Polikarbon’ malzemeden yapılan çatıyı monte etti.  Çatının üzerine pazarcı esnafı ve vatandaşların güneşten etkilenmemesi için ‘Jüt’ bezi de gerildi. Ekipler ayrıca yağmur suyu iniş borularını yenileyip, mazgalları temizledi. Estetik ve modern bir görünüme kavuşan kapalı pazar yerinde artık Davutlar sakinleri olumsuz hava koşullarından etkilenmeden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilecek.

“HİZMET ODAKLI ÇALIŞIYORUZ”

Kuşadası’nda hizmet odaklı çalışmayı kendilerine prensip edindiklerini belirten Belediye Başkanı Ömer Günel, “Davutlar kapalı pazar yerinin çatısını yenileyerek esnafımızın daha konforlu ve sağlıklı şartlara kavuşmasını sağladık. Bu sayede hemşehrilerimiz de güvenli bir ortamda alışveriş yapabilecek” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat