DEMLİK KAFE’DEN BASIN EMEKÇİLERİNE JEST

AYDIN 24 SAAT 10 Ocak 2020 12:33
Videoyu Aç DEMLİK KAFE’DEN BASIN EMEKÇİLERİNE JEST
A
a

✔ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde basın emekçilerini unutmayan Demlik Kafe işletmecisi Lezgin Culduz, gazetecilere ücretsiz yiyecek ve içecek ikram edecek.

Efeler’de hizmet veren Demlik Kafe’nin işletmecisi Lezgin Culduz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle tüm basın emekçilerine ücretsiz yiyecek ve içeçek ikramında bulunacaklarını söyledi. 

Efeler Atatürk Kent Meydanı’nda bulunan Demlik Kafe’nin işletmecisi Lezgin Culduz, kafede 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle tüm basın emekçilerine özel ücretsiz içecek ve yiyecek ikramında bulunacaklarını söyledi. Kafenin girişine ’10 Ocak Çalışan Basın Emekçileri’nin Günü Kutlu Olsun’ yazısı da asarak jest yapan Culduz, tüm basının emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü de kutladı. 

“YİYECEK VE İÇECEKLER İKRAMIMIZDIR”

Basın emekçilerinin zor şartlar altında çalışarak halkı bilgilendirdiğini ve kamu menfaati odaklı ürettikleri haberlerle birçok sorunun çözümünde öncü rol oynadıklarını söyleyen Culduz, “Basın emekçileri yılda bir gün değil her gün bizim için önemli ve değerlidir. Bu yıl 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ne özel işletmemizde basın emekçilerimize ücretsiz ikramda bulunma kararı aldık.  Basın mensuplarına 10 Ocak’ta gün boyu yiyecek ve içecekler işletmemizin ikramıdır” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat