Denge Gazetesi’nin ‘mobing’ yalanına kadın muhtardan yalanlama

AYDIN 24 SAAT 24 Kasım 2021 21:39
Videoyu Aç Denge Gazetesi’nin ‘mobing’ yalanına kadın muhtardan yalanlama
A
a

Aydın’da yayın yapan Denge Gazetesi’nin yalan haberlerine bir yenisi daha eklendi. Çine’nin Kırkışık Muhtarı Elif Doğru ile röportaj yapan Denge Gazetesi, kadın muhtarın ağzından çıkmayan kelimeleri haber haline getirdi.

Kırkışık Muhtarı Elif Doğru’nun, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun kendisine mobing uyguladığını söylediğini haberleştiren Denge Gazetesi’ne yalanlama Muhtar Elif Doğru’dan geldi. Aydın’da Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Arif Kunur’a konuşan Muhtar Doğru, “O arkadaşlara da söyledim, ben mobing kelimesinin anlamını bilmiyorum kelime olarak. O konuda Denge Gazetesi’nin biraz başı ağrıyacak gibi. Benim sorunum ASKİ ile. Benim köyümdeki vatandaşları ceza kesiyor. Benim olayım bundan ibaret. Şebeke suyuyla herhangi bir şey sulamanın yasak olduğunu herkes biliyor. Neden sadece buraya yapılıyor diye merak ettim” dedi.

Öte yandan, ASKİ’yle yaptığımız görüşmede ise içme suyunun tarımsal sulamada kullanılmasından dolayı söz konusu kesme işleminin Aydın’ın 17 ilçesinde de yapıldığı, mevzuat gereği kaçak kullanımın önüne geçmenin yasal zorunluluk olduğu öğrenildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat