Denizlispor Yönetimi’Nden Vali Kocatepe’Ye Ziyaret

TÜRKİYE 21 Ekim 2014 11:37
A
a
Denizlispor Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kıbrıslıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Denizli Valisi Şükrü Kocatepe’yi ziyaret etti.
Denizli’ye yeni atanan Vali Şükrü Kocatepe’ye ziyaretler devam ediyor. Son olarak Denizlispor yönetimi Vali Kocatepe’yi makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Denizlispor Başkanı Hasan Kıbrıslıoğlu, "Hem sizi ziyaret edelim hem de 3 puan hediye edelim dedik ama olmadı. Ancak son saniyelerde yediğimiz golle 1 puan getirebildik. Size yeni görevinizde başarılar dileriz. Yeni göreviniz hayırlı uğurlu olsun, Allah utandırmasın. Başarılar diliyorum" dedi.
Denizli Valisi Şükrü Kocatepe ise Denizlispor’un ili temsil eden en önemli markalardan biri olduğunu belirterek, "Bu tüm takımlar için geçerlidir, her kulüp kurulduğu ili temsil eder. Denizlispor’un Denizlimiz’in tanıtımı açısından çok önemli bir yeri var. Sosyal ve sportif açıdan ilimizi tanıtıyor. Denizlispor zamanında Denizli’yi Süper Lig’de temsil eden bir kulüptü, Ege’nin gururuydu. İnşallah önümüzdeki sene Süper Lig’de oynar diye umut ediyoruz. Tabii yöneticiler açısından zor bir görev sanayicilerden, iş adamlarından, şehrin ileri gelenlerinden destek isteniyor. Herkes elinden geldiğince katkıda bulunursa önümüzdeki sezon inşallah Süper Lig’de mücadele ederiz" diye konuştu.
Konuşmaların ardından Valilik makamında hatıra fotoğrafı çektirildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat