Didim, Batmanlı muhtarları ağırlıyor

AYDIN 24 SAAT 8 Ekim 2019 23:58
Videoyu Aç Didim, Batmanlı muhtarları ağırlıyor
A
a

Didim'de yaşayan ve Batman’ın Sason ilçesinde 2 dönem Belediye Başkanlığı yapan İrfan Arslan’ın ilçedeki temaslarının yanı sıra Belediye Başkanı A. Deniz Atabay'ın daveti üzerine Batman’dan gelen 18 muhtar Didim Belediyesi tarafından ağırlandı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Batman’daki programa katılan Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, gösterilen misafirperverliğe istinaden, ilçede yaşayan Sason Belediyesi eski Başkanı İrfan Arslan ile birlikte, Batman’dan bir grup muhtarı Didim’de ağırlamak için davette bulunmuştu.
Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, CHP Batman İl Başkanı Hüseyin Yaşar ve Sason Belediye eski Başkanı İrfan Arslan’ın daveti üzerine 8-12 Ekim tarihleri arasında düzenlenen program kapsamında Batman’ın Sason ilçesindeki 18 muhtar Didim’de ağırlandı.

 

TARİHİ VE TURİSTİK MEKANLARI GEZDİLER

Gezi kapsamında muhtarlara Didim Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Deveci ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Badeser Dumlupınar eşlik etti. İlk gün gezi kapsamında muhtarlar Milet Antik Kenti’ni gezdi, ardından belediyeye ait Tıbbi Aromatik Serası’nı ziyaret etti. Muhtarlar gezileri kapsamında Hisar Mahallesindeki dünyaca ünlü Apollon Tapınağı’nı gezip hatıra fotoğrafı çektirdi. Muhtarlar ilk günün sonunda belediyenin hizmete açtığı Mübadele ve Anı Evi’ni gezerek bilgiler aldı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat