DİDİM BELEDİYESİ’NDEN ŞAFAK OPERASYONU

AYDIN 24 SAAT 6 Mayıs 2021 11:45
Videoyu Aç DİDİM BELEDİYESİ’NDEN ŞAFAK OPERASYONU
A
a

Didim Belediyesi vatandaşların daha rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürebilmeleri için ilaçlama faaliyetlerini gece gündüz sürdürüyor.

 Didim Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri vatandaşlara rahatsızlık veren yeşil otlar ve nemli havalarda ortaya çıkan yakarca türüyle mücadele için yoğun bir çalışma programı başlattı.
 
Vatandaşların en çok şikâyet ettiği konulardan birisi olan yakarca türüne karşı etkili bir çalışma başlatan İlaçlama ekipleri, sabah 4’te başlayıp günün ilk ışıklarına kadar yakarcalar için ilaçlama faaliyetlerini gerçekleştiriyor.
 
Ramazan Bayramı’na kadar ilaçlama faaliyetlerini sürdürecek olan Ekipler, havada nem oranı düşünce ilaçlama çalışmalarına son verecek.
 
İlaçlama çalışmaları hakkında bilgiler veren Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay; Vatandaşlarımızın yaşam kalitesini korumak için ekiplerimiz Sabah 4’te ilaçlama çalışmalarına başlayıp günün ilk ışıklarına kadar çalışmaya devam ediyor. Yakarca türüne karşı başlatılan mücadelemiz havadaki nem oranı düşene kadar devam edecek.” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat