Didim CHP Gençlik Kolları’ndan basın açıklaması

AYDIN 24 SAAT 12 Mayıs 2020 20:56
Videoyu Aç Didim CHP Gençlik Kolları’ndan basın açıklaması
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Didim Gençlik Kolları basın açıklaması yaptı. Açıklamada “Eğer bir ülkede yalakalık hüküm sürüyorsa, o ülkede namuslular ‘taban’ namussuzlar ‘tavan’ yapar” denildi.

Son günlerde Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’a yönelik sürdürülen algı operasyonuna CHP’li gençlerden tepki geldi.

Yazılı bir açıklama yapan Didim CHP Gençlik Kolları'nın açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

CHP Didim Gençlik Kolları olarak yurdumuzun dört bir yanında eşsiz ve doğal güzelliklerimizi, daha fazla para kazanmak adına fütursuzca yağmalamaya ve bu güzellikleri yok etmeye çalışan zihniyete karşı tavrımız, duruşumuz herzaman dik olmuştur.Bu karanlık zihniyetin Geçmişte türlü hile ve entrikalarla Didim’de de daha fazla kar amacı güderek doğal güzelliklerimizi yok etmek pahasına Didim belediyesinden bir çok kez haksız tavizler talep etmiş olsalar da ne Didim belediye başkanımız Sn. Ahmet deniz Atabay nede Didim belediyesi yöneticileri tarafından karşılık bulmamıştır. Bu olaylar neticesinde umduğunu bulamayacağını anlayan rant çetesi çirkin yüzlerini bir kez daha göstermiş gerek sahte sosyal medya hesapları kullanarak gerekse sahte belgeler düzenleyerek belediye başkanımız ve belediye yöneticilerimiz hakkında Türk aile yapısını zedeleyecek aşağılık iftiralarda bulunmuş.
Öyle ki daha da ileri giderek aileleri ve çocuklarıyla tehdit edecek kadar alçalabilmişlerdir. Tüm bu gelişmelerin sonunda Didim ve Didim halkının geleceğini asla ranta peşkeş çekmeyeceğini açık yüreklilik ve kararlılıkla belirten Didim Belediye Başkanımız Ahmet Deniz Atabay’ın evinin kurşunlanması karşısında dahi bi rtek geri adım atmayan tüm cesur yüreklere selam olsun. Dün olduğu gibi bugünde ceplerine girecek üç beş kuruşun hesabını yapan rant çetesi tüm ülke çapında uygulanan covid-19kısıtlamalarını adeta bir fırsat bilip kirli ellerini tekrar Didim halkının haklarına uzatma gafletinde bulunmaya çalışsalar da başkanımız Ahmet deniz Atabay başta olmak üzere Meclis üyelerimiz ve belediye yöneticilerimizden aynı kararlılık ve dik duruşu görmüş ve rant hedeflerine ulaşamayacaklarını net bir şekilde anlamışlardır. Buna istinaden bir kaç gündür çirkin ve mesnetsiz saldırılarına yenilerini eklemeye çalışmaktadırlar.
Öyle ki içerisinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayı bile bu rant çetesinin vicdanını sızlatmaya yetmemiş hatta daha da ileri giderek nereden temin ettikleri belli olmayan telefon numaralarına isimleri koyalayarak Didim’de ikamet eden vatandaşlara belediyede görev yapan Kadın Meclis üyelerimiz ve yöneticilerimiz hakkında hem de kutsal saydığımız annelerimizin anneler gününde akıl izan ve ahlak dışı iftiralarını Whatsapp hesaplarına hukuk ve kanun dışı bir şekilde iletmeye çalışmışlardır. Bu ahlak yoksunu rant çetesi çok iyi bilmelidir ki belediye başkanımız Ahmet Deniz Atabay Meclis üyelerimiz ve belediye yöneticilerimizin şer odaklarına karşı vermiş oldukları ve bugünden sonra verecekleri her türlü hukuki ve haklı mücadelelerinde CHP Didim gençlik kolları olarak asla yalnız bırakmayacağız. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği her bir karış vatan toprağını korumak için göğsümüzü siper etmekten asla çekinmeyeceğiz. Eğer bir ülkede yalakalık hüküm sürüyorsa, o ülkede namuslular "taban" namussuzlar "tavan" yapar
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat