Didim’de halk plajlarında mavi bayraklar dalgalanıyor

AYDIN 24 SAAT 8 Temmuz 2020 10:20
Videoyu Aç Didim’de halk plajlarında mavi bayraklar dalgalanıyor
A
a

Ülkemizde Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV) koordinasyonunda yürütülen Mavi Bayrak Programı kapsamında, yapılan değerlendirmeler sonucunda 2020 yılında Didim’de mavi bayrak almaya hak kazanan halk plajlarına belgeleri verildi.

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV) Kuzey Ege İlleri Koordinatörü Doğan Karataş, denetimleri sonucu, kriterlerine uygun bulunan halk plajlarına Mavi Bayrakları ve sertifikaları Didim Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Aslı Kıray’ın da katılım gösterdiği törenle teslim edildi.
 
Bu yıl yapılan  değerlendirmeler sonucu Sahte Cennet, Akbük Halk Plajı, Asteria Venüs, Aquasis De Luxe Resort & Spa, Tavşanburnu Tabiat Parkı, Club Tarhan, Asteria Zeus, Altınkum Halk Plajı, 3. Koy Plajı Oteller önü halk plajı Büyük Anadolu Otel Resort The Holiday Resort Adrina Beach resort ve Venosa Beach Resort Mavi Bayrak alan sahiller arasında yerini aldı.
 
Konu ile ilgili bilgiler veren Didim Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Aslı Kıray;  ilçemizdeki halk plajlarımızın Mavi Bayrak alması bizleri çok mutlu ediyor. İlçemizin temiz tutulması ve vatandaşlarımıza sağlıklı bir ortam yaratılması için gecesi gündüzüne katan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat