Didim’de kurumların işbirliği sonuç verdi

AYDIN 24 SAAT 17 Mart 2018 09:56
Videoyu Aç Didim’de kurumların işbirliği sonuç verdi
A
a

Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası öncülüğünde Cumhuriyet Caddesi esnaflarının sorunlarıyla ilgili düzenlenen toplantıda Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’a iletilen caddenin ışıklandırılma sorunu kısa sürede çözüme kavuşturuldu.

Didim’de geçtiğimiz günlerce Cumhuriyet Caddesinin ışıklandırılmasıyla ilgili olarak dile getirilen sorun çözüme kavuştu. Son yapılan esnfa toplantısında caddenin ışıklandırılması sorununun en kısa sürede tamamlayıp yetiştireceklerini belirten Başkan Atabay, birim amirlerine konuyla ilgili talimat vererek hafta sonuna kadar çalışmanın tamamlanacağı sözünü vermişti. Didim belediyesi ekipleri yaklaşık 2 km’lik Cumhuriyet Caddesinin aydınlatılmasıyla ilgili çalışma yaparak kısa sürede çalışmalar tamamlanırken, Cadde ışıl ışıl bir görünüme kavuştu. 
Yıllardır dile getirilen sorunun kısa sürede çözüme kavuşturulması sebebiyle Cumhuriyet Caddesi esnafları Didim Belediyesine teşekkür ederken, Başkan Atabay’a iletilen diğer sorunlarında kısa sürede çözülmesini beklediklerini ifade etti. 
Cadde esnafları ayrıca Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şerif Erul ve yönetim kuruluna da sorunların çözümü noktasında gösterdiği ilgi ve alakaya da teşekkür edip, Oda yönetimini bundan sonraki çalışmalarında aynı duyarlılığı göstereceğine inandıklarını ifade ettiler. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat