Didim’de Turizm Haftasında Dereceye Girenler Ödüllerini Aldı

TÜRKİYE 16 Nisan 2015 14:21
Videoyu Aç Didim’de Turizm Haftasında Dereceye Girenler Ödüllerini Aldı
A
a

15-22 Nisan Tarihleri Arasında Kutlanan Turizm Haftası Dolayısıyla Okullar Arasında Düzenlenen Resim, Şiir Ve Kompozisyon Yarışmalarında Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Milet Müzesinde Düzenlenen Etkinlikle Verildi

15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası dolayısıyla Okullar arasında düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri Milet Müzesinde düzenlenen etkinlikle verildi.
15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası dolayısıyla Okullar arasında düzenlenen Resim, Şiir ve Kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Milet Müzesi bahçesinde düzenlenen ödül töreni öncesinde Didim Ziraat Odasınca hazırlanan kahvaltı standında gelen konuklara ikramlara bulunuldu. Ödül törenine Didim Kaymakamı İskender Yönden, Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Didim İlçe Jandarma Komutanı Tuncay Akgün, Didim İlçe Emniyet Müdürü Gürhan Aytekin, DİTAB Başkanı Sevinç Karataş, Didim Ticaret Odası Başkanı Şaban Üstündağ, Didim Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkan vekili Metin Destici, Didim Ziraat Odası Başkanı Bahattin Gökdemir ile kurum amirleri ve öğrenciler katıldı.
Ödül töreninde konuşan Didim Kaymakamı İskender Yönden etkinliğe katılanlara teşekkür ederek, “Bu etkinlikte emeği geçen Esnaf Odasına ve Ziraat Odasına teşekkür ediyorum. Dereceye giren öğrencilere başarılar diliyorum” dedi.
Didim Belediye başkanı A. Deniz Atabay ise başarıyı giren öğrencilere tebrik ederek, “Turizm haftasında bizlere ev sahipliği yapan kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyorum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.
Didim Esnaf ve Sanatkârlar Odasının sponsorluğunda bu yıl dereceye giren öğrencilere İlçe protokolü üyelerinde Bisiklet ile tablet dağıtıldı. Törenin ardından Milet Müzesi gezildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat