Didim’deki kumpas Türkiye’yi ayağa kaldırdı

AYDIN 24 SAAT 3 Ekim 2020 22:16
Videoyu Aç Didim’deki kumpas Türkiye’yi ayağa kaldırdı
A
a

Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay’a hakkında ortaya atılan ahlaksızca iftiraların ve yapılan karalama haberlerin kumpas olduğu ortaya çıktı. Kumpasın ortaya çıkmasıyla sosyal medya üzerinden milyonlarca vatandaş Başkan Atabay’a destek oldu ve rant çetelerinden hesap sordu.

Geçtiğimiz günler bazı sosyal medya hesaplarında ve basın kuruluşlarında, Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay hakkında ortaya atılan ahlaksızca iftiraların ve karalama haberlerin arkasında Didim’de usulsüz işler yapan rant çetelerinin olduğu ortaya çıktı

Çirkin ve ahlaksızca iftiraları ortaya atan sözde gazeteci kardeşlerin, hiç görmediklerine dair şerefi üzerine yemin ettikleri, Didim Kamuoyunda ikiz kuleler olarak adlandırılan yüksek yapıları yapan inşaat şirketlerinin sahibi ile sarılırken fotoğraflarının ortaya çıkmasıyla, Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay’a yapılan itibar suikastının arkasında rant çeteleri ve onların satın aldığı gazeteciler olduğu tescillendi.

TÜRKİYE AYAĞA KALKTI

Görüntülerin sosyal medyada platformlarında ortaya çıkmasıyla, Didim’de rant çetelerinin kumpasına tüm Türkiye tepki gösterdi. Didimde kumpas adı altında yapılan paylaşımlarda, vatandaşlar, Didim’deki rant çeteleri ve rüşvet alarak haber yapan sözde gazeteci kardeşlerden hesap sorulmasını istedi. Sosyal medya ve yazılı basın üzerinden büyük tepkiler gösteren milyonlarca insan Didimde kumpas kuran kişilerin ve rant çetelerinin en ağır cezayı almalarını istedi.

ATABAY’A DESTEK ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR

Didim’de rant çeteleri ve bunların satın aldığı sözde gazeteci kardeşlerin atmış oldukları iftiralara rağmen dik duruşundan asla taviz vermeyen, Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay’a sosyal medya üzerinden vatandaşlar büyük destek verdi. Vatandaşlar yapmış oldukları paylaşımlarda, Atabay’ın Didim’de rant çetelerine asla geçit vermediği teşekkür etti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat