Didim halkının hakkını yedirmedi, şantaj çetesinin hedefi oldu

AYDIN 24 SAAT 1 Temmuz 2020 21:50
Videoyu Aç Didim halkının hakkını yedirmedi, şantaj çetesinin hedefi oldu
A
a

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’a yönelik çirkin saldırılar devam ediyor. Kamuoyunda İkiz Kuleler olarak bilinen inşaatlara müsaade etmeyen ve Didim halkının hakkını yedirmeyen Başkan Atabay’a yönelik algı operasyonuna vatandaşlar da tepki gösteriyor.

Göreve geldiği günden bugüne Didim’de kaçak ve usulsüz yapılaşmaya müsaade etmeyen Başkan Deniz Atabay’a yönelik algı operasyonu devam ediyor. Kamuoyunda İkiz Kuleler olarak bilinen Altınkum Mahallesi’ndeki kanunsuz inşaata Başkan Atabay’ın ‘dur’ demesiyle başlayan süreç, Gündem35 ve bazı sosyal medya hesapları üzerinden yürütülmeye çalışılan kirli manipülasyon sürüyor.

Didim halkının hakkını yedirmeyen Başkan Atabay hakkında çok sayıda haber yayınlayan Gündem35 isimli sitenin yayınladığı haberlere tepki gösteren vatandaşlar, “Bu haberler Deniz Bey’i yıpratmaz, aksine güçlendirir. Biz onun mücadelesine şahidiz. Didim halkının hakkı ilk defa Deniz Atabay döneminde bu kadar korunuyor” dedi.

Başkan Atabay: Didim’in ve Didim halkının hakkını savunmaya devam edeceğiz

İkiz Kuleler olarak bilinen inşaatlarda yaşanan süreç sonrası başlayan algı operasyonu hakkında konuşan Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, “Herkes bizi de bu haberleri yapanları da tanıyor. Kimlerin bu haberler için talimat verdiğini, ödeme yaptığını çok iyi biliyoruz. Biz, Didim’i ve Didim halkının hakkını savunmaya devam edeceğiz. Bizi yolumuzdan kimse döndüremez” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat