Didim plajlarında tatil köyü konforu

AYDIN 24 SAAT 30 Haziran 2021 11:26
Videoyu Aç Didim plajlarında tatil köyü konforu
A
a

Didim Belediyesi tarafından plajlara yerleştirilen emanet kasalar, vatandaşlara tatil köyü konforu yaşatmaya devam ediyor.

Didim Belediyesi her alanda vatandaşlara kolaylık sağlamak için çalışmalarına ara vermeden sürdürüyor. Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay’ın talimatı ile Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Didim plajlarına yerleştirilen emanet kasalar vatandaşların hizmetine sunuldu. Didim Plajlarında tatil köyü güvenliği ve konforu yaşatan emanet kasalar sayesinde plajlarda vatandaşların yaşayabileceği her türlü olumsuzluğun önüne geçilebilecek.

Vatandaşlara her alanda kolaylık sağlamak için çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, “Yazın yoğunluktan dolayı vatandaşlarımızın herhangi bir olumsuzluk yaşamaması için çalışıyoruz. Vatandaşlarımız plajlara gelirken yanlarında getirmiş oldukları cep telefonu, anahtar gibi eşyaları bırakabilecekleri yer arıyorlar. Bu yüzden plajlarımıza güvenli emanet kasaları yerleştirdik. Kasaların başında görevliler var. 7/24 güvenlik kamerası ile koruma ve kontrolü gerçekleşiyor. Vatandaşlarımız gönül rahatlığı eşyalarını bırakabilirler” diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat