Dualar Mahallesi’ne 3 adet iyi su çeşmesi kazandırıldı

AYDIN 24 SAAT 15 Nisan 2021 11:40
Videoyu Aç Dualar Mahallesi’ne 3 adet iyi su çeşmesi kazandırıldı
A
a

Nazilli Belediyesi Dualar Mahallesi’nde köyün içme suyu ihtiyacını karşılamak için 3 adet iyi su çeşmesi için çalışmalara başladı.

Dualar Mahallesi’nde mezarlık düzenleme faaliyetlerinin ardından köyün içme suyu ihtiyacını karşılamak için harekete geçen Nazilli Belediyesi ekipleri, 3 adet iyi su çeşmesi için çalışmalara başladı.

Köyün mezarlık düzenleme, yol yapım ve iyi su çeşmesi ihtiyaçlarının bir bir karşılandığını ifade eden Dualar Mahalle Muhtarı Saffet Akkaya; “Belediye Başkanımız Kürşat Engin Özcan’a ve köyümüzde çalışmaları gerçekleştiren ekibine teşekkür ediyoruz. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” diye konuştu.
 

Dualar, Hamidiye, Çatak, Aşağı Yakacık, Toygar, Pirlibey, Uzunçam, Eycelli, Beyerli, Yellice ve Kozdere mahallelerinde eş zamanlı olarak yol yapım, bakım, onarım ve pek çok çalışmanın yürütüldüğünü ifade eden Başkan Özcan, “Kentimizin uzun yıllardır hizmet alamamış ve atıl vaziyette bırakılmış noktalarına hizmet etmekten büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz. Allah’ın izniyle her sokağımızda, her caddemizde belediyemizin imzası olacak” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat