Dünya Kupası’Nda Yarınki Rakip Hindistan

SPOR 16 Şubat 2017 23:26
Videoyu Aç Dünya Kupası’Nda Yarınki Rakip Hindistan
A
a

2017 Yılının İlk Uluslararası Turnuvası Olan Büyükler Serbest Güreş Dünya Kupası Maçları Başladı. Turnuvanın İlk Gününde Türkiye Takım Olarak Ev Sahibi İran'a Yenilirken İkinci Karşılaştığı Moğolistan Takımını Yendi. Milliler Yarın Üçüncülük Maçı Yapma Hakkı Kazanmak İçin Hindistan İle Karşılaşacak.

2017 yılının ilk Uluslararası turnuvası olan Büyükler Serbest Güreş Dünya kupası maçları başladı. Turnuvanın ilk gününde Türkiye takım olarak ev sahibi İran’a yenilirken ikinci karşılaştığı Moğolistan takımını yendi. Milliler yarın üçüncülük maçı yapma hakkı kazanmak için Hindistan ile karşılaşacak.

Akgül ve Demirtaş katılamadı
16-17 Şubat tarihlerinde İran’ın Kermanşah kentinde düzenlenen 2017 Serbest Güreş Dünya Kupası müsabakalarının ilk günü tamamlandı. 8 sıklette yapılan müsabakalarda Türkiye istediği sonucu alamadı. Olimpiyat Şampiyonu Taha Akgül ile Olimpiyat Üçüncüsü Soner Demirtaş’ın sakatlığından dolayı katılamadığı turnuvada Türkiye Şampiyonu sporcular İran’ın güreşçilerine karşı etkili olamayarak 8-0 yenildi. Turnuvada öğleden sonra Moğolistan takımıyla karşılaşan ay-yıldızlılar, 5-3 devirdi.

Yarın Hindistan ile karşılaşacak
Türkiye Serbest Güreş Milli Takımı yarın B Grubu’nda yer alan Hindistan takımıyla karşılaşacak. Türkiye, Hindistan’ı takımını yendiği takdirde grup ikincisi olarak Dünya Kupasında üçüncülük maçı yapma hakkı kazanacak. Burada Türkiye’nin karşısına Azerbaycan veya Rusya takımlarından biri çıkacak.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat