Efeler Belediyesi'nin bütçesi 249 milyon lira

AYDIN 24 SAAT 4 Ekim 2019 22:48
Videoyu Aç Efeler Belediyesi'nin bütçesi 249 milyon lira
A
a

Efeler Belediye Meclisi’nin Ekim ayı oturumunda 2020 yılı bütçesi 249 milyon 900 bin lira olarak meclis üyeleri tarafından oy birliğiyle kabul edildi.

Aydın’ın ilçesi Efeler’de Belediye Meclisi’nin Ekim ayı ikinci oturumu yapıldı. Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın başkanlığında yapılan oturumda belediyenin 2020 yılı bütçesi belirlendi. Meclis üyeleri tarafından oy birliğiyle alınan karar doğrultusunda belediyenin bütçesi 249 milyon 900 bin lira olarak kabul edildi.

"HİZMETE YÖNELİK BİR BÜTÇE OLACAK"


Bütçe hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Atay, “Belediye Başkanı olduktan sonraki ilk bütçe toplantısında bana gösterdiğiniz güvenden dolayı teşekkür ederim. Bu bütçe Efeler halkının ortak bütçesi. Kuruşuna kadar hesabını sorarak çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Çalışmalarımızı ona göre yapacağız. Hiç endişe etmeyin, güvenin. Bütçe yeni yapıldı. Bütçeyi en iyi, sağlıklı şekilde kullanacağız. Hizmete yönelik bir bütçe olacak. Ama çok borç var. O borçları da ödeyerek hem hizmet yapacağız, hem de vatandaşı memnun etmeye çalışacağız" dedi.

"EFELER'İN DEĞERİNİ YÜKSELTECEĞİZ"


20 milyon liraya yakın bir borç olduğunu kaydeden Atay, “Bu borç bizden saklandı. Yanlış bilgiler verildi borçlarla ilgili. Ama biz Efeler için titiz çalışmalarımıza devam edeceğiz, bu borçları kapatıp Efeler'in değerini yükselteceğiz. Yeni bütçemiz Efeler'e hayırlı olsun” diye konuştu. Bütçe ile ilgili söz alan MHP Efeler Belediye Meclis Üyesi Mustafa Tolan, bütçenin Efeler'e hayırlı olmasını diledi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat