Efeler Belediyesinden vatandaşa Cuma ikramı

AYDIN 24 SAAT 20 Ekim 2017 17:09
Videoyu Aç Efeler Belediyesinden vatandaşa Cuma ikramı
A
a

Efeler Belediyesi araç parkına katmış olduğu iki ikram aracıyla hizmetlere başladı. Hizmet kapsamında her hafta ilçenin farklı noktalarındaki Cami önlerinde Cuma namazı sonrası vatandaşlara içecek ikramında bulunan Efeler Belediyesi, toplumsal dayanışma örneği göstererek vatandaşın takdirini topladı.

Vatandaşlara her zaman yanlarında olduklarını hissettirmek istediklerini belirten Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, “Hemşehrilerimize, sıcak soğuk yiyecek ve içecek servis edebilecek iki ikram aracı aldık. Bu araçlarla, konserler, açılışlar ve Ramazan ayı etkinlikleri de dahil olmak üzere her türlü organizasyonda sıcak, soğuk içecek ve yiyecek ikramı yapılacak. Bu hizmetle de vatandaşımızın her zaman yanında olduğumuzu hissettireceğiz. Araçlar alınırken vatandaşlarımızın memnuniyeti ve hijyenik koşullar ön planda tutuldu. Araçlarımızın her birinde çay makinesi, soğuk meşrubat makinesi, çorba, pilav ve sulu yemek için benmari ısıtma sistemi yer alıyor. Ayrıca araçlarda bulunan aydınlatma sistemi ile sadece gündüz değil gece de hizmet verebileceğiz. Araçlar sayesinde vatandaşlara çay, kahve, meşrubat ve yiyecek ikramı yaparken, Efeler Belediyesi olarak toplumsal dayanışmanın en güzel örneklerini sergilemiş de oluyoruz” ifadelerini kullandı.

Cami önlerinden geçen vatandaşlarında yararlandığı hizmetten dolayı vatandaşlar, Efeler Belediyesi ve Başkan Özakcan’a teşekkür ettiler.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat