Esnafların Başkanından Topuklu Efe’ye teşekkür

AYDIN 24 SAAT 12 Ocak 2021 18:55
Videoyu Aç Esnafların Başkanından Topuklu Efe’ye teşekkür
A
a

Yaşanan pandemi sürecinden en fazla etkilenenlerin başında hiç şüphesiz esnaf kesimi geliyor.

Bu süreçte onlara en büyük destek Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’ndan geldi. Söke Söke Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Refik Karataş, koronavirüs sürecinde işyerlerini geçici olarak kapatmak zoruna kalan berber, kuaför, kahvehane işleten esnafına yardım kolileri ulaştıran Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti.

Bir yılı aşkın bir süredir dünyayı etkisi altına alan koronavirüs ile mücadele hız kesmeden devam ediyor. Bu süreçte virüsle mücadele kapsamında bazı önemli tedbirler alındı. Bu tedbirlerin başında bazı iş kollarının geçici olarak işyerlerini kapatması geldi.

TOPUKLU EFE ESNAFIN YANINDA OLDU
Söke’de faaliyet gösteren berber, kuaför ve kahvehane işleten esnaflara Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatları ile AYBA ekipleri sahip çıktı ve oda üyesi berber, kuaför ve kahvehanecilere yardım kolileri dağıttı. Pandemi bitinceye kadar da bu desteğini sürdürüyor. 

KARATAŞ:”ÖZLEM BAŞKAN PANDEMİ SÜRECİNDE İMDADIMIZA YETİŞTİ”
Aydın Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür eden Söke Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Refik Karataş, bu süreçte esnaflara sahip çıkan ve destek olan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. Karataş,”Pandemi süreci esnaflarımız için çok sıkıntılı geçiyor. Bu süreçte her zaman yanımızda olduğu için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu'na sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Şoför esnafımızın arabaları da düzenli olarak bedava dezenfekte ediliyor.  Pandemi süresince iş yerleri kapalı olan berber ve kuaförler, kahvehane sahipleri ve yanlarında çalışanlara düzenli dezenfekte ve gıda yardım paketleri dağıtılıyor. Bu yardımlar esnaflarımız için çok önemli. Pandeminin ilk başladığı andan beri Özlem Başkan hep imdadımıza yetişti. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin üzerine düşeni layıkıyla yerine getirdiğini düşünüyorum. Özlem Başkan'a bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum.”dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat