Evi yanan vatandaşa Germencik Belediyesi’nden yardım eli

AYDIN 24 SAAT 6 Ocak 2021 18:15
Videoyu Aç Evi yanan vatandaşa Germencik Belediyesi’nden yardım eli
A
a

Meşeli Mahallesi’nde geçtiğimiz yıl meydana gelen yangında evini kaybeden vatandaşa Germencik Belediyesi yardım eli uzattı.

Evinin yeninden yapılması için talimat veren Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş sosyal belediyecilik anlamında büyük bir çalışmaya imza attı. Meşeli Mahallesini ziyaret ederek yangın mağduru aileyle bir araya gelen Öndeş, yapımı tamamlanan evin anahtar teslimini gerçekleştirdi. Sosyal belediyecilik vurgusu yapan Belediye Başkan Öndeş iyi günde kötü günde halkımızın yanındayız, mutluluklar kadar acılara da ortak olmak için bu görevi üstlendik.” dedi.

 GERMENCİK BELEDİYE BAŞKANI FUAT ÖNDEŞ “HALKIMIZIN İYİ GÜNÜNDE OLDUĞU GİBİ KÖTÜ GÜNÜNDE YANINDA OLMAK, MUTLULUKLARI KADAR ACILARINA DA ORTAK OLMAK İÇİN BU MAKAMDAYIZ”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş, sosyal belediyecilik ilkesiyle çalışmalarını sürdüklerini ifade etti. Öndeş “Germencik Belediyesi olarak Meşeli Mahallemizde evi yanan vatandaşımız için yeniden yaptırdığımız evinin anahtar teslimini gerçekleştirdik. Tüm çabamız, bütün mücadelemiz halkımızın iyi gününde olduğu gibi kötü gününde yanında olmak, mutlulukları kadar acılarına da ortak olmak içindir. Bu amaçlarla halkımızın mutluluğu ve huzuru için harcadığımız parayı cebimizden vermiyoruz; bu para devletin, milletin parasıdır. Biz iyi bir bütçe yönetimi, açık ve şeffaf bir mali sistemle, israfı önlüyor, tasarruf edilen gelirle de halkımızın huzur mutluluğu için hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Tüm süreç bundan ibarettir. Bir nebze de olsa dertlere derman olabiliyorsak ne mutlu bizlere. Bu vesile ile ailemize yeni yuvalarında huzur ve sağlıkla oturmalarını diler, böyle bir acıyı bir daha yaşamamalarını temenni ederim.”
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat