Fatih Tezcan’dan Özışık kardeşlere: Abi kardeş şantaj yapıyorlar

AYDIN 24 SAAT 12 Eylül 2020 19:57
Videoyu Aç Fatih Tezcan’dan Özışık kardeşlere: Abi kardeş şantaj yapıyorlar
A
a

Bir süredir Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay hakkında algı yaratma için karalama kampanyası düzenleyen Özışık kardeşlere en sert tepki iktidara yakın yazar Fatih Tezcan’dan geldi.

Tezcan sosyal medya hesabından paylaştığı ve Özışık kardeşlere zehir zemberek ifadeler kullandığı videoda, “Şantaj yapmıştır, belediye başkanının önüne oturmuştur. Bir başka yazar gidiyor belediye başkanını tehdit ediyor. Onun arkasından seminer dizisi veriyor ilçede. Belediye başkanı görevden alınacak yazıyor internet sitesinde abisi. Kardeşi diyor, abim böyle yazdı ama benim alakam yok diyor. Ne yapmak lazım diyor belediye başkanı. Burada bir seminer yapalım 2 kişi diyor. Ne kadar diyor. 410 bin lira, 250 bin lira paralar. Yoksa görevden alınma üzerine yazmaya devam edeceğiz diyor. Bunu alan yazar her gün namus satıyor medyada. Delirirsin. Yok böyle bir şey. Abi kardeş çete olmuşsunuz belediye başkanına şantaj yapıyorsunuz. Tokatçı diyorlar” ifadelerini kullandı.
 

Bugün ekranların vazgeçilmez iki yüzü HADİ ve SÜLEYMAN ÖZIŞIK kardeşleri bakın FATİH TECZAN nasıl anlatıyor!
Didim Belediye Başkanı aklıma nedense bu video geldi her ne kadar fatih Tezcan olsa da izlemekte yarar var çünkü bir özışık vakası gibi duruyorpic.twitter.com/Zs4jMzCWjI

— Beylikdüzü Dükü ALPER (@Alperto34) September 11, 2020
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat